Volná diskuze

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,

zajímal by mě váš pocit. Taky máte dobrý pocit jak vám měsíc od měsíce roste obsah a traffic na stránkách? Mě to příjde strašně úžasné. Jen se v poslední době bavím stále myšlenkou jak to nakopnout výš, růst je stále spíše lienarní a je to stále styl milion hodin milon peněz. Proto jsem rád za služby ala ipartak.cz od Jirky, až si někdy budu jist že jsem schopný to poslat do vyššího levelu. Přecházel už někdo výš, že spíše lepí věci dohromady, než dělá vše sám?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jů, děkuju za zmínku :) Jsem moc rád.

Mně ani tak netěší rostoucí traffic, jako spíš rostoucí číslo na účtě. :D Ale teď vážně. Je to skvělé, když se člověk podívá za sebe a vidí, co vše už dokázal udělat. To mám na podnikání strašně moc rád. Budování něčeho je prostě fantastické, je to zábava. Jen je důležité, aby to něco vydělávalo peníze, což když vydělává, tak je to ideál...

Já už dnes sám píšu maximálně blog...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já si myslím, že nejučinější je propojit obchod a internet. je hezky se mrcasit se strankama, ale ma to nejaky vetsi efekt? zacal jsem si ted na urcite veci najimat lidi a venovat se více externimu obchodu.

Je treba si taky dat otazku "kolik casu nad projektem stravim a co mi prinesl a prinese?". Abys treba nezjistil, ze si vydelavas mene nez lopaty ve fabrice.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Taky sem tam uvažuji nad obchodem, ale potom si říkam ne ne(i když zrovna teď dělám na stránce, kde budu sbírat emaily pro možný rozjezd jednoho eshopu). Chci mít zkrátka stránky, které dokážou cestovat se mnou kdekoliv po světě. Obchod to už je nonstop povinnost. Normálně jsem zaměstnán a stránky jsou pro mě hobby takže nemusím řešit kolik vydělám. Samozřejmě musím, ale není to pro mě existenčně důležité.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Turek píše:
Chci mít zkrátka stránky, které dokážou cestovat se mnou kdekoliv po světě. Obchod to už je nonstop povinnost.

Tak on je eshop a eshop. :) Zkus se podívat třeba na Svižně.cz, jedno z mála řešení tohoto problému...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Rastúci traffik poteší ale záleží od jednotlivých webov, niekde desiatky nových návštev prinesú ďaleko väčší zisk ako tisíce nových návštevníkov.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě těší vždy jakékoliv zlepšení čehokoliv. Dobré je na tom to, že jakmile něco jde nahoru, tak v přímé úměrnosti se postupně zvyšuje i to ostatní věci.
Vše shrnuto a podtrženo = zisk ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se