Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Právě plánuji registrovat tak 10 kousků .com domén...zkoušel někdo toto?: coupons.php?mode=single&id=141 opravdu je com za dolar? Jsou to pokusné domény, tak nechci rozhazovat:-)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Zkoušel ale mám dojem, že to je pouze na 1 doménu a ještě pouze pro platbu PayPalem.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
tento zrovna nefunguje(vypísalo mi to "The promotional code you entered is expired or inactive.")...ale kukni tu nejaké promo kódy na godaddy:
http://livecodes.blogspot.sk/

Väčšina by mala fungovať...Je to tam aktualizované. Prípadne google by ti mal pomôcť :)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No za dolar bych jich nahrkal deset ale po 8 doláčích se mi moc nechce...:-) Co tu otevřít vlákno levné .com domény? Já vím, že je to v menu...ale občas někdo donese ještě lepší kod :-)

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Neber si to prosím zle, ale jestli nevyděláš 8$ za rok/web, tak nekupuj ani tu doménu za dolar. Bývaly doby, kdy byly domény za stovky nebo i třeba tisíce korun, tehdy měl člověk právo říkat, že se mu to kupovat nechce kvůli ceně.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
U Godaddy jsou většinou akce 1 USD/doména omezené na 1ks a musí se platit kreditkou. Občas mají promo akce na cca 5 USD/doména max 5 domén. Většinou ale seženeš kupón na 8 USD/doména. Všechno samozřejmě pouze nové registrace. .com jsou u GoDaddy zřejmě nejlevnější. Při platbě paypal dochází k sepsání jakési dohody mezi GoDaddy a tebou. Na PayPal účtě musíš mít dostatečný zůstatek aby pak platba fungovala, anebo je nutné upravit tu dohodu. Je to trochu komplikovanější, já na to přišel náhodou, když jsem se snažil rozchodit jeden skript.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
a ja kupuju domeny za 250kc :-(...zrovana jsem si dalsi 4 kousky nakoupil....mate nejaky tip?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
a ja kupuju domeny za 250kc :-(...zrovana jsem si dalsi 4 kousky nakoupil....mate nejaky tip?


Máme http://www.monitoruju.net/cenik-domen/

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Taky si pamatuju, že jsem jsem tenkrát kupoval .COM u GoDaddy za 1 USD
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Budem mit ted na subreg.cz tenhle mesic akci na .com ... vydrz dnes/zitra :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
gransy píše:
Budem mit ted na subreg.cz tenhle mesic akci na .com ... vydrz dnes/zitra :)


Cena bude porovnateľná s Godaddy ? (kupónmi)

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Marek L. píše:
Cena bude porovnateľná s Godaddy ? (kupónmi)


GoDaddy - kupon plati(l) pro jednu domenu
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se