Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
V těchto dnech jsou tomu čtyři roky, co se na veřejnosti objevil nový internetový prohlížeč Chrome. Jak se můžete dozvědět na českém oficiálním blogu, jeho cesta započala v září roku 2008 na osobních počítačích a cílem Googlu bylo vytvořit rychlý, bezpečný a intuitivní prohlížeč pro masy.

Od té doby se Chrome rozrostl a rozšířil na další zařízení včetně tabletů a chytrých telefonů. Mimo častých aktualizací přináší prohlížeč především rychlou synchronizaci vašich záložek, historie a nastavení napříč přístroji, abyste měli všude a vždy přístup právě k vašemu Google Chrome.

Více naleznete v tomto článku (například): http://www.zive.cz/bleskovky/chrome-slavi-sve-ctvrte-narozeniny/sc-4-a-165295/default.aspx

V článku je také zmíněno, že všichni bystří uživatelé mohou v Time machine najít dárek, který pro ně Google připravil. Pokud se vám nechce pracně luštit, kde se dárek nachází, můžete se řídit návodem na mém blogu a získat tak dárek velmi rychle a snadnou cestou :D

Návod zde: http://www.pes502.cz/internet/chrome-slavi-4-narozeniny-a-ma-pro-vas-darek
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak to je ten zmíněný dárek :-), já to rychle proklikal a ničeho si nevšiml, tak jsem to zavřel a nechal být.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já Chrome nemám rád. Ne že by mi vadil přímo. Ale tím jak Google dělá naschvály jiným prohlížečům se mi nelíbí. Narážím teď k nemožnosti kopírovat z google documnetu věci do úschovy a z úschovy (tedy pokud není na to nějaký fígl který neznám) Jsem zarytý Operista nucený chodit na chrome.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jan Paluska: dík za tip, zaregistroval jsem se :-D.

Chrom používám poslední dobou dost, pak ještě Firefox...Explorer tvrdě bojkotuju

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
S dárkem se tedy moc nevyfajchli, pro mě je dárek naprosto nepoužitelný :-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
S tím souhlasím, to už je bude stát víc to poštovné než výroba samolepky. Ale tady šlo hlavně o to najít tu adresu a zabavení lidí hledáním. Ta samolepka je už pak takovým bonusem.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Já jsem za Chrome rád. Donutil totiž vývojáře Firefoxu zvednout zadky a něco dělat.

Mimochodem, co říká Analytics o prohlížečích uživatelů Webdealu?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se