Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,

Otec si chce v nejbližší době kupovat tablet, ale jelikož tomu moc nerozumí (a abych se přiznal tak se v tomto odvětví také moc nepohybuji), rozhodl jsem se obrátit se na vás. Tablet musí umět GPS a WIFI - to jsou primární parametry a měl by stát řekněme do těch 6.500 Kč. Navrhoval jsem Samsung Galaxy Tab (model s 8.9" displayem), ale nyní jsem objevil Google Nexus 7, který se mi za tu cenu zamlouvá mnohem více (příjde mi, že má i lepší výbavu).

Co byste doporučili vy? Popřípadě jaký máte názor na jednotlivé tablety (třeba na ten Google Nexus 7) ??

Díky moc
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zajdi s ním do elektra a nech ho ať si tablet "ošahá" a ten který mu bude padnout více, bude se mu ovládat příjemněji, intuitivněji, tak ten ať veme. Papírově jsem se nedíval který je lepší, ale pokud jej má jen na internet a GPS navigaci, tak bych na to až tak nehleděl pokud se při otestování nebude zasekávat...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jako to je samozřejmě v plánu, ale v elektru třeba nezjistíš, jakou má daná GPS citlivost, jak reaguje v lese apod. a to jsem právě čekal, že mi tu třeba poreferují lidé, kteří již nějaké zkušenosti s tablety mají :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Na mě osobně by měl Nexus malý displej, ale to je věc názoru. Zkus projet recenze na heurece, tam se většinou dozvíš i nějaký poznatky ze života s tabletem.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Mám galaxy tab 10,1 v1 ted bych sel asi do nexusu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se