Aktuální události

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Po tom, co nám Seznam předvádí za guláš ve výsledcích vyhledávání, opět trochu pozapomíná na aktualizaci ranků. Nebo se mi to zdá?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Njn...spíše se tam teď ve výsledcích objevují nesmyslné zahraniční stránky...pokud zadám dotaz s diakritikou, jak je možný, že na třetím místě vyskočí stránka psaná cizím jazykem?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Hned jak jsem to dopsal, jsem je zapomněl...ale pohledám to někde v hlavě...všiml jsem si toho před týdnem...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Můžete uvést konkrétní případy ? Díky


Mne to odcváklo napr. muffinyrecept.cz -> včera prvá strana, popredné pozície, dnes prepad takmer na všetky KW.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Myslel jsem spíše konkrétní KW na kterých se v seznamu zobrazují zahraniční stránky.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Můžeš vyzkoušet "paris pass ceny" a uvidíš, momentálně čekám na vyjádření podpory Seznamu a pak se uvidí, těch frází, je ale mnohem mnohem víc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A není to tím, že je to výraz mix ANG a CZ ? Mě konkrétně na toto spojení nepřijde divné, že jsou tam i nečeské weby
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To je přece úplně jedno, hledám "stránky česky" takže i kdybych chtěl slovo "dog" chci ho na českých stránkách, nicméně už jsem zjistil, proč a jak, něco o tom napíšu, neb je to poměrně zajímavé a docela důležité.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mě to poslední dobou začíná celkem dost vadit. Na některé slovní fráze mi vycházel Seznam lépe než Google (příklad south park online). Jenomže teď se tam motá angličtina a než se prohrabovat mezinárodním balastem, to radši zkusím google s omezením jen na české stránky.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
S tím south parkem to je zajímavé nehledě na to, že ty anglické weby co se objevují v "českých" jsou zařazeny i v anglických.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No já jsem si všiml, že seznam teď má v oblibě prohazovat pořadí webů. Jednou zadám nějaký dotaz a na prvních pozicích jsou weby, které znám a jdu druhý den zase zadám stejnou frázi a najednou známe weby jsou již na 3 klidně i 5 pozici. Což je dost divné
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Ja mám slovenský web a mám dobré pozície, plus pekná návštevnosť odtiaľ ide.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
peeeeta píše:
No já jsem si všiml, že seznam teď má v oblibě prohazovat pořadí webů. Jednou zadám nějaký dotaz a na prvních pozicích jsou weby, které znám a jdu druhý den zase zadám stejnou frázi a najednou známe weby jsou již na 3 klidně i 5 pozici. Což je dost divné


Toho jsem si také všiml, na některé fráze když obnovím stránku, se pozice na první straně změní. Pokud dám znovu refresh, tak pozice už zůstanou stejné.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:

Toho jsem si také všiml, na některé fráze když obnovím stránku, se pozice na první straně změní. Pokud dám znovu refresh, tak pozice už zůstanou stejné.


Ale pokud vím, tak by to tak být nemělo ne?
Logicky pokud podle nějakého algoritmu seznam vyhodnotí stránku jako nejvhodnější nemůže za pár vteřin podle stejného algoritmu vyhodnotit stránku, která byla na prvním místě jako horší a posunout ji na jinou pozici.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se