Volná diskuze

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
mám jenom drobnou prosbu na ty, kteří mohou editovat flash soubory. Já na to nemám program. Mám 2 bannery ve formátu .swf a potřebuji, aby byly klikací. Takže jenom sháním někoho, kdo by mi tam ty odkazy nastavil. Bannery už mám vytvořené od inzerenta.

PS: Kdyžtak se i nějak odměním nějakou drobnou částkou (pošlu třeba i WB), případně můžu pomoct v něčem jiném, když se domluvíme... Nechtěl jsem to dávat do poptávek.

Potřeboval bych to nejlépe ještě dnes, abych to mohl umístit na web. Ozvěte se mi prosím do PM a napiště svůj e-mail a pošlu ty bannery. Díky.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Dobrý den ,s flashem nedělám, ale nešel by ten SWF v kodu ohraničít <a href=""> </a> ??? tím by se to elegantně vyřešilo, nebo ne ?

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
No to jsem právěže zkusil, ale nefunguje to... Jestli někdo na to máte funkční kód, tak to sem napište. Jestli se ale nepletu, tak u swf toto udělat ani nejde viz. tady: http://webtrh.cz/21913-odkaz-swf-animaci

Jinak teď tak hledám na netu a ono asi nepůjde vložit odkazy do souboru .swf, když k tomu nemám zdrojové soubory ve fla. Nebo ano? On totiž asi můj inzerent na bannery použil tento program: http://magazin.stahuj.centrum.cz/flash- ... o-kazdeho/, takže nemám zdrojové fla k dispozici.

Je možné do těch .swf souborů vůbec ty odkazy nějak přidat?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pošli mi ty banery do PM já to zkusím jestli to jde editovat a uvidíme.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
freez: Díky. Poslal jsem Ti PM.

Jinak vytvořil jsem z těch swf bannerů pohyblivé gif, vypadá v podstatě stejně, tak to možná nebude vadit ani inzerentovi. Ale když mi to upravíš i v tom swf, tak pošlu WB :). Nemám Macromedia Flash, tak to nejsem schopen zkusit (a navíc grafiku nedělám).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Máš to v PM, ale moc jsem tě nepotěšil :-(
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Díky. V poho, inzerentovi nakonec stačí ode mě vytvořené GIF varianty, docela se mi to povedlo, aby to bylo hezký. Je to jejich chyba, pouze se swf se prostě nic udělat už nedá, prý si do příště zajistí profesionálního grafika ;). Takže vyřešeno a poslal jsem Ti aspoň 50 WB za ochotu ;).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo díky, už jsem je věnoval charitě :-)

Ono ne každá má na tvorbu profi banerů ve formátu flash ten správnej program a pak se může stát, že to spáchá v nějakém free a nestojí to za nic, nejlepší jsou ty frajeři, co nainstalují trial verzi třeba Adobe Master Colection a pak se strašně divý, že mají přes baner vodoznak :-) U toho gifu je zase dobré že je jde ta animace vypnout ESC.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se