Volná diskuze

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Dnes som si prešiel nastavenia na WMT (Google Webmaster Tools) a pri nastavený preferovanej domény som chcel zvoliť možnosť bez www . Po kliknutí uložiť sa mi zobrazila hláška:
"Súčasťou procesu nastavenia preferovanej domény je overenie vášho vlastníctva domény.." a tlačidlo odmietnuť, skúsil som si zobraziť aj viac informácií ale nikde som nenašiel ako si mám overiť vlastníctvo domény.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
musíš nějak ověřit, že je web tvůj, buď můžeš vložit do hlavičky metatag s unikátním kódem, nahrát soubor na ftp a nebo jestli používáš Analytics tak to jde ověřit automaticky podle kódu GA co máš na webu
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Keď nabehnem do "správa vlastníkov stránok" tak tam mám napísane "Momentálne ste overeným vlastníkom stránok **** . Overenie prebehlo týmito spôsobmi:
Google Analytics
Súbor HTML (na ftp je stále nahratý)

Skúsil som to dať znova overiť ale pri tej zmene mám ešte overiť doménu s verziou www ale ako overím verziu www netuším

-- 14. 09. 2012 22:44 --

Tak už sa mi to podarilo. Musel som pridať do Webmaster tools aj web s www.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Musíš být ověřeným vlastníkem stránky s WWW i BEZ WWW, jinak nemůžeš nastavit preferovanou doménu. Je to trochu nesmysl, proč by si neměl vlastnit bez WWW, když máš s WWW, ale google to tak má.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se