Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Před týdnem jsem přemýšlel jakou novou doménu si koupím pro projekty kolem realit a bydlení. Ve výsledcích hledaných klíčových slov jsem na Seznamu narazil na slovní spojení "návrat do reality", které je celkem hojně vyhledávané - průměrně cca 1200přesná shoda/den.

Nevíte někdo, k čemu to slovní spojení lidé tak vyhledávají? Pro sichr jsem si regnul http://www.navratdoreality.eu :-D
Jinak, všechny koncovky jsou již téměř rozebrané.

michal.horejsi
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 40
Registrace: 26.02.2012
http://www.navratdoreality.cz/ - to by bylo tak těžké si to vygooglit? :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
michal.horejsi: prave ze je moznosti nekolik. Cerveny trpaslik, stranky s videii aj...

myslis, že mají ty stránky takovou hledanost? bych teda čekal výraz v hledání "navrat do reality cz"

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Podle komentaru, ktere jsi zde kdysi psal ohledne hodnoceni domeny, mas opravdu skvelou a hlavne drahou domenu :D Dle meho je opak pravdou, opravdu chces tvorit projekt na takoveto domene? Web navratdoreality.cz je pomerne znamy a rozhodne bych nechtel mit vlastni seriozni projekt spojovany s timto webem. Podle me vyhozene penize pokud tam neudelas MFA na web navratdoreality.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
stephan: tenhle typ domen mam ciste ze spekulace :-). nevim, jaky seriozni projekt bych na to mohl vytvorit...ale navstevnost me zaujala a urcite na stranky pridam nejakou PPC reklamu.

+ odkazy na tematicke weby - at nejsem za padoucha :-D

a nerekl bych, ze jsou to vyhozene penize....treba oddluzeni.in mi v dosti mestech vyleza na 1.strance a to jsem na to poradne ani nesahl. Dneska jsem si koupil dalsi 3 spekulační domeny u Wedosu. Asi to budu muset omezit :-)

-- 19. 09. 2012 11:58 --

třeba šílenost jako www.nebankovniamerickahypoteka.cz :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se