Marketing

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
mě ... zatím se našli 2 lidi, co si na mém blogu koupili reklamu :) nejspíše chtěli vyzkoušet funkčnost :))
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Jiří Rostecký píše:
Dneska jsem to shrnul ve svém článku, kde odkazuji na dva pluginy, které zatím byly vydány. K tomu přidávám i svůj názor. Jsem zvědav, jak to s tím půjde dál. Mrzí mě na tom akorát nemožnost platit jinak než skrze PayPal. Viz můj článek: http://blog.rostecky.cz/pluginy-na-prod ... anky-p190/


Na PayPal jde platit i kreditkou bez účtu a přihlášení. Jen se toho musí vyplnit drobet víc než u jiných platebních bran. Pokud je ale zájem velký, dá se vyplnění těch pár řádků překousnout.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak jsem narazil na problém. Když má někdo zakoupenou reklamu a je v ní překlep, nejde jí upravot. Resp. když to zkusím, tak se neuloží.

EDIT:Tady bude chyba: Warning: #1366 Incorrect string value: '\xC4\x8Dky, ...' for column 'link' at row 1 - problém dělá písmenko č

Řešení: změňte v databzi u tabulky wp_easyad_links u pole link kódování (Porovnávání) na utf8_general_ci

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Drago - díky za nahlášení ... vytváření DB je nastaveno na default MySQL ... změním to :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Jak to vypadá u ostatních s prodejem reklam? Drago, co ty? Zatím jsem viděl pouze jeden odkaz kdesi, kolik se jich ti podařilo prodat?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
mkurri: srazil jsem cenu na polovic, zvedl maximální počet reklam z 3 na 5. 4 prodané reklamy. Většinou koupené na posílení klíčového slova. Budu muset zkusit efektivnost reklamní plochy. Nějak nevěřím, že by se ta reklama nevyplatila za tu cenu. Jinak po nasazení to celkem dobře motivuje psát kvalitnější a rozsáhlejší články. Jen ještě prodávat :)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Dobrý nápad,
napadlo mě že by se mohl udělat nějaký nabídkový list, kde je možné tuto reklamu zakoupit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Milan_B. - ano, toto je již v plánu a budé to v nové verzi mého pluginu, na které pracuji :) Jinak tento nápad můžeš přepsat i do komentů pod mým blogem, hodí se mi to automaticky do TODO listu, díky :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pokud by to šlo, tak do další verze prosím přidat možnost vkládat odkazy ručně. Někteří lidé údajně chtějí zaplatit přes BU a nakoupit jich více naráz. Já jsem řešil 2 takové požadavky přes PhPmyAdmina :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Drago píše:
Pokud by to šlo, tak do další verze prosím přidat možnost vkládat odkazy ručně. Někteří lidé údajně chtějí zaplatit přes BU a nakoupit jich více naráz. Já jsem řešil 2 takové požadavky přes PhPmyAdmina :)

Pokud by toto u tebe bylo možné, ozvi se mi. O koupi bych přemýšlel. Pro mě je svazující ten PayPal.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Drago píše:
Pokud by to šlo, tak do další verze prosím přidat možnost vkládat odkazy ručně. Někteří lidé údajně chtějí zaplatit přes BU a nakoupit jich více naráz. Já jsem řešil 2 takové požadavky přes PhPmyAdmina :)


To je samozřejmě jedna z prvních položek v TODO listu, netuším, proč jsem to nedal již do této verze :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jiří Rostecký píše:
Pokud by toto u tebe bylo možné, ozvi se mi. O koupi bych přemýšlel. Pro mě je svazující ten PayPal.


Možné to je už teď. Stačí mi napsat na email drago@landofice.com, kde chceš mít odkazy, rovnou i texty. Zpět pošlu fakturu :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Drago píše:
Možné to je už teď. Stačí mi napsat na email drago@landofice.com, kde chceš mít odkazy, rovnou i texty. Zpět pošlu fakturu :)

Děkuji moc, odesláno :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Milan_B. píše:
Dobrý nápad,
napadlo mě že by se mohl udělat nějaký nabídkový list, kde je možné tuto reklamu zakoupit.


Tohle bude součástí WebAds.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otakar Pěnkava píše:

Tohle bude součástí WebAds.


Už by to chtělo spustit, po poslední zkušenosti s PPP se mi udělalo trochu mdlo, tak bych něco nového uvítal :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Treba Otakara nahuckať aj na PPP projekt :D Hodil by sa ďalší, kvalitný PPP projekt.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Lukaaashek píše:
Každý PPP projekt časem skončí jako PlaCla.


To si nemyslím, záleží na tom jak se to pojme. Jde to dělat jinak a líp, nebude tam ale tolik webů, což není problém, lepší je kvalita, ne kvantita. Pamatuju dobu, kdy bylo na lacle 95 webů a to bylo úplně někde jinde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Milan_B. píše:
Budeš pokračovat s vývojem?


Pokud je tato otázka na mě a na EasyAd tak pokračovat určitě budu. Jen jsem teď nastoupil na vysokou a bohužel jsem absolutně neměl čas, ale mělo by se to kapku zlepšit.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jan Paluska: zatím funguje plugin skvěle a není nutné pokud vím nic zaplátávat. Užij si začátky na vejšce. Plugin počká :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Drago píše:
Jan Paluska: zatím funguje plugin skvěle a není nutné pokud vím nic zaplátávat. Užij si začátky na vejšce. Plugin počká :)


tak už mám celkem pěknej TODO list a na vývoji jsem již pracovat začal (aktuálně je hotový nový design), ale jak říkám, nastoupil jsem na VŠ - nové město, noví lidé, nová škola, nový způsob života, takže jsem teď na plugin neměl absolutně čas a měl jsem jiné priority
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Po pár dnech opět pár postřehů do další verze:
- mít možnost, anebo rovnou omezit maximální délku jak titulku tak i popisku
- nějak donutit po zakoupení aktualizovat stránku. WP total cache nějk váhá s aktualizací a chvilku trvá než se objeví.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se