Volná diskuze

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Dnes kolem 3:00 jsem přidával úplně nové stránky do indexu Seznamu a ve 12:00 už tam pár bylo zaindexováno. Seznam se pochlapil, nebo jsem se jen správně trefil? Jak jste na tom vy?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
jo, u me to same....nemas na strankach nahodou jejich PPC reklamu? :-D
zaindexovali a rovnou pridali Srank10....ted uz tam mam 20

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
Moje posledni zkusenost u stranek byla, ze to slo taky prekvapive rychle:)

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Poslední měsíc doba indexování 2-48 hodin, sám tomu ještě nevěřím :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Wow, schválně jsem tam zkusil hodit web co chystám (nová doména) cca 14:50 a teď koukám, že je hlavní stránka nejen indexovaná, ale dokonce už zařazená ve vyhledávání.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Souhlasím, zní to jako pohádka.

Poptavka-zdarma.cz píše:
zaindexovali a rovnou pridali Srank10....ted uz tam mam 20


S-Rank se od velké S-Rankové revoluce dělí deseti. Tj. SR1, SR2 ... SR10. Ani nevíš jak jsi mě polekal s tím SR10.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zajímavé, před několika dny jsem vytvořil 2 weby a zatím ani jeden není zaindexovaný. Zítra budu vkládat obsah na další volnou doménu, tak snad to bude tentokrát rychlejší.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Otakar Pěnkava píše:
Souhlasím, zní to jako pohádka.



S-Rank se od velké S-Rankové revoluce dělí deseti. Tj. SR1, SR2 ... SR10. Ani nevíš jak jsi mě polekal s tím SR10.


Tak, tak. :D

Jinak, seznamu nevěřim

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No přidal jsem včera 2 weby do seznamu jedno forum a jeden video web a dneska světe div se.. zaindexovaná pouze první stránka :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Drago píše:
stephan: Musíš je seznamu naservírovat na zlatém podnose zde http://search.seznam.cz/pridej-stranku :)


Drago, tuhle stranku znam. Dokonce jsem tam moji domenu/web zadaval jiz 2krat s nekolika dennim odstupem. Bohuzel se domena ve vyhledavani neobjevi. Trochu mi to vadi, protoze domena byla jeste nedavno ve vyhledavacich zaindexovana, ale tenhle tyden jsem kompletne predelal obsah a najednou domena nikde. Jeste par dnu pockam a potom to zasnu resit s podporou Seznamu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já mám se Seznamem tedy špatné zkušenosti a žádného fofru na jeho poměry jsem se nedočkal ani u jednoho z novějších webů :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
stephan píše:
Dokonce jsem tam moji domenu/web zadaval jiz 2krat s nekolika dennim odstupem. Bohuzel se domena ve vyhledavani neobjevi. Trochu mi to vadi, protoze domena byla jeste nedavno ve vyhledavacich zaindexovana, ale tenhle tyden jsem kompletne predelal obsah a najednou domena nikde. Jeste par dnu pockam a potom to zasnu resit s podporou Seznamu.


Tam by problém mohl být někde jinde. Co Google už má nový obsah? Kdyžtak postni URL.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Včera večer jsem do Seznamu vložil novou adresu a dnes ráno už byla v indexu. Chválím, perfektní.

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
tohle už dělám možná 4 měsíce pro www.plastoveregaly.cz ... až se tento web zaindexuji nebudu tomu věřit :D

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
Drago píše:
Coe: nahoď tam robots.txt, klidně i prázdný


tak jsem ho tam dal, uvidime - kazdopadne pochybuji.

http://3d-reality.cz/ - tuhle domenu jsem tam dal včera a hned mi ji indexoval (taky tam není robots), ale ty plastoveregaly nechce :D by mě zajímalo proč :o)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Protože tam ti háže robots.txt 404, kdežto na tom předchozím to byla nějaká šílená zpráva o neexistujícím webu.

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
hm to jsem si ani neuvědomil :o) jsem zvědavý, dík za radu

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
stejně nepomáhá, nechápu co seznamu na tom webu vadí, už to bude možná 4 měsíce co na to čekám :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pak si jedině srovnat ty dvě domény a zjistit co je u nich jinak. Duplicitu tam nemáš. Zpětné odkazy by ti měly stačit ty odsud.
Ještě se ti na to zkusím kouknout až budu mít v kuse alespoň půlhodinku :D

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
už nad tím přemýšlím možná půl roku :D google to vzal hned seznam ne xD možná to je šablonou nevím : o)

každopádně to je záhada, budu čekat déle jsem zvědavý co se stane :D potom zkusím změnit šablonu a uvidí se / možná má doména nějaký ban, ale to já nevím jelikož jsem si ji registroval nově/ možná kdysi ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se