Volná diskuze

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Ahoj
v poslední době pořád čtu o webu a útocích na Wikileaks. Já osobně jsem tam nikdy nebyl a ani mě tam nic neláká.
BTW: Jsou vlastně ty věci pravdivé nebo to má důvěryhodnost jako Wikipedia?

:Překlep opraven

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
myslis wikileaks?
Nesleduju, absolutni nezajem...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Vážne, myslíš WikiLeaks? Ja to osobne sledujem - dokumenty nečítam, no celkovo to, čo dokázala táto stránka je obdivuhodné a veľmi si ich prácu vážim - odkrývajú svetu pravdu o "liberalizme" USA.

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Tak o WebLeaks jsem tedy opravdu ještě neslyšel :D

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Velmi si jejich ""práce"" vážíš? Zveřejňování soukromých kradených materiálů mi nepřijde jako práce.. Ale třeba je v tom něco víc.. Já soudím jen podle toho, co občas zaslechnu omylem ve zprávách, že dodávají teroristům cíle, atd..

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ale to je dobrá blbosť. WikiLeaks zháňa tajné dokumenty z vojen, diplomatov a podobne. Proste ukazuje, aké hnusné veci robí vláda - to, čo robia vojaci, to vie hneď každý, ale to, čo všetko robia poslanci vo vládach, to je skryté. Takýto status som si dal na FB, keď som zistil, že dokonca WikiLeaks zobrali doménu a zrušili DNS záznamy:
Senky píše:
ach zasrane vlady plne tajnosti a korupcie. Preco ma asi WikiLeaks problem prezit? A najviac "liberalne" USA. Ach mam fakt nervy na vsetkych tych "zastupcov" statov, diplomatov, politikov; ktori robia vacsie zverstva ako samotni vojaci. A kéd maju za "sprisahanie" zabit vojaka, tak nie je problem, ale ked maju priznat ze skutocne nekonali dokonca ani podla ludskych prav, tak spravia presne to, co robia teraz na WL...

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Aha, sakra. Myslel jsem si, že je to WebLeaks, za překlep se omlouvám.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Sleduji a čekám spíše na vývin česhéko WikiLeaks který klepe na dveře ze strany ČPU

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Noo, tie PirateLeaks sú tiež dosť odvážny projekt. Každopádne by som im držal palce. Kým nezblbnú a budú vydávať skutočné dokumenty, tak to len môže stransparentniť a dekomercializovať vlády sveta. Myslím, že práve tie robia na svete najväčší bordel...

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Dění kolem Wikilaeks sleduji jen sběžně. Nechápu proč by měla býti nějaká česká varianta tohoto webu. Podle mne je to zbytečná práce. Nevím jakou důvěryhodnost může míti web, který vede člověk, kteréo právě zatkli.
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
PirateLeaks nebude "česká varianta" WebLeaks - PirateLeaks má vraj byť zameraná na české tajné dokumenty a podobné záležitosti - o ostatné štáty sa zaujímať nebude.

A čo sa týka dôveryhodnosti: myslíš, že ho zatkli pre pravý dôvod? Čosiiii. Nemajú naňho nič, len im proste vadí - však "ohrozuje" ich zdravie (pričom nerozmýšľajú, že inak ohrozujú zdravie mnohých oni!), tak vymysleli najľahšie fingovatelný trestný čin (znásilnenie - zaplatím nejakej žene nehorázne peniaze za to, že povie, že ju znásilnil, a hotovo) a obvinili ho (nečakane) cez iný štát (teraz to dostalo za úlohu Švédsko), ale ver mi - tvorcom celého tohto "plánu" je USA... Asi toľko môj názor na to...

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
No ja to nesleduji umyslne, ale kdyz si vsimnu nejakeho toho clanku o tom, tak si to prectu.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Přesně tak je to na něj z 85% nahozené, nic na něj neměli a umlčet ho potřebovali takže jim nic jiného nezbylo ale vymyslet si zrovna todle, no nevím nevím :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Práve to je to najľahšie, čo sa dá dokázať :). Každopádne, neponúkla mu nejaká krajina azyl? Keby to prijal, mohol by sa vykašlať na akékoľvek vyhrážky a vymyslené trestné činy...

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Celkem to sleduji, teď jestli to znásilnění je pravda nebo ne.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na Živě si občas o tom přečtu. Články typu majitel obviněn ze znásilnění nečtu, ale články o komunitě co rozpoutala cyberválku, celkem jsem přemýšlel, zda jim neposkytnu také nějakou tu konektivu.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja WikiLeaks strašne podporujem (aj na pozadí mám ich wallpaper :D), a posilniť armádu "hackerov" od Anonymous by som chcel, lenže na intráku máme pekne krásne firewall, ktorý nepodporuje ani ping, takže DDoS odomňa nebude :(. Možno cez prázdniny doma, to by som nechal fičať celé noci :).

Kraaca
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 5
Registrace: 16.11.2010
Podle mě nadělalo WikiLeaks mnohem více škody než užitku. Hezky to sice nandalo "zlým Američanům", ale tratit na tom bude především euroatlantická civilizace, které jsme součástí. No tady jsem napsal krátké zamyšlení. Zkrátka nevidím důvod, proč bych to měl podporovat.
Tvorba a vývoj her na zakázku, profesionální copywriting a magazín o cestování.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Bartolomej píše:
...teď jestli to znásilnění je pravda nebo ne.

Tak tí, čo rozumejú "fluent English" si môžu pozrieť toto video, ktoré pekne dokazuje (objektívne!), že k žiadnemu znásilneniu nedošlo - proste šlo len o zlatokopky, ktoré si mysleli, že z neho zderú peniaze počas toho, ako si ho všimli za jeho 15 minút slávy. Prajem príjemné počúvanie ;).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se