Volná diskuze

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Zdravím,
můžete mi prosím doporučit nějakou pěknou a vhodnou šablonu (Wordpress) pro sportovní klub?

Moc děkuji.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Co třeba klasická Twenty Ten, mně se líbí. Nahoru uděláš nějaký pěkný header + třeba i nějaké pěkné pozadí. Nahoře hezký rozevírací menu a je to :). Je přehledná a jednoduchá... Nedám na ní dopustit :).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Otakar Pěnkava píše:
Sportovní klub - nějaká bližší specializace? Zaměření na jaké sporty?


Jedná se o zápas řeckořímský...

-- 28. 09. 2012 22:06 --

Fit píše:
Co třeba klasická Twenty Ten, mně se líbí. Nahoru uděláš nějaký pěkný header + třeba i nějaké pěkné pozadí. Nahoře hezký rozevírací menu a je to :). Je přehledná a jednoduchá... Nedám na ní dopustit :).


Děkuji. Rozevírací menu se do ní vloží nějakým pluginem?

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
prclan píše:
Děkuji. Rozevírací menu se do ní vloží nějakým pluginem?

Ne, normálně v administraci přes Vzhled>>Menu a tam si to vytvoříš. Ty rozevírací položky uděláš tak, že tam vytvoříš jakoby odseky a tím uděláš subkategorie. Všechno si tam můžeš jednoduše naklikat myší drag and drop, do kódu vůbec nemusíš zasahovat. Je to velmi pohodlné a navíc je ta Twenty Ten dle mého názoru i velice dobře optimalizovaná.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Fit píše:
Ne, normálně v administraci přes Vzhled>>Menu a tam si to vytvoříš. Ty rozevírací položky uděláš tak, že tam vytvoříš jakoby odseky a tím uděláš subkategorie. Všechno si tam můžeš jednoduše naklikat myší drag and drop, do kódu vůbec nemusíš zasahovat. Je to velmi pohodlné a navíc je ta Twenty Ten dle mého názoru i velice dobře optimalizovaná.


Moc děkuju.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se