Volná diskuze

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak se zdá, že naše česká portálová dvojka Centrum.cz zažívá krušnější chvíle. Kolem 20 hodiny postihl Centrum.cz masivní výpadek, ten postihl homepage webu - centrum.cz a mailové služby.

Aktuálně stále nejede mail, homepage sice jede, ale nabíhání ostatních služeb jako Aktuálně je zpomalené. Na Centrum.cz visí pouze krátká informace:
Vážení uživatelé, omlouváme se za dočasnou nedostupnost služby Centrum.cz Mail. Na opětovném spuštění usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení, tým Centrum.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Také jsem výpadek zaznamenal, mám tam jeden mail a nemohu se do něj dostat.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo jo, zrovna taky čtu tady: http://www.lupa.cz/zpravicky/centrum-cz ... k-e-mailu/

Jinak mi to je ale jedno celkem, mám tam sice dva e-maily taky, ale mám je přesměrované do Gmailu. Takže neřeším...

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
Jsem hodne zvedavej, co bylo pricinou. Jinak jsem na centrumu prakticky nezavislej:)

michal.horejsi
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 40
Registrace: 26.02.2012
Já jsem výpadky zaznamenal už kolem poledne :)

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Drobnější výpadky měli po celý den, ale večer to už bylo kaput totálně. Je 7:40 a na mail se stále nedostanu..

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Večer to nejelo...ted to má výpadky ale mail jsem odeslal:-)

Edit: Teď mi tam došla odpověď a nedostanu se tam no...

unlucky
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 50
Registrace: 15.02.2012
posledni dobou je tech vypadku webu docela hodne, treba tedka zrovna nejede http://www.jaknaweb.com/, kam chodim uz 8 let :D
Čtu: Spiderman, Dragon Ball
Hraju: Online hry, Diablo 3. Česky neumím, používám online překladač

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
mne sa vcera nedalo dostat ani na sk verziu centrumu. dnes som este neskusal.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Pisou ze problem ma jenom tretina lidi, asi jsi ve spatne tretine.

Podle Hájka se stránka zřejmě potýká s náporem lidí, kteří se po víkendu snaží opakovaně přihlásit ke svým schránkám.


Proto v pondeli email zasadne nepouzivam. Na vine je vikend, dlouhy vikend.
no cooking

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Slovenská verzia tiež nefungovala. Čudujem sa, že ľudia nemigrujú a nepoužívajú gmail, resp. v CZ seznam.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Marek L. píše:
Slovenská verzia tiež nefungovala. Čudujem sa, že ľudia nemigrujú a nepoužívajú gmail, resp. v CZ seznam.


Kde je psáno, že se to samé nemůže stát Googlu resp. Seznamu? Mam mail jak na Seznamu, tak na Centrumu a právě Centrum mi vyhovuje víc..

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Stať sa môže, je to samozrejme vec vkusu. V čom je podľa teba emailová schránka od centrumu lepšia ako email u seznamu / gmailu ?

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Marek L. píše:
V čom je podľa teba emailová schránka od centrumu lepšia ako email u seznamu / gmailu ?

Gmail pominu - nemám s ním moc zkušeností, ale Centrum má oproti Seznamu lépe zvládnuté složky - zejména podsložky (to Seznam myslím neumí ani v nové verzi a Centrum to má již řadu let).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se