SEO

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Mám v plánu vystavět web, kde bude cca 10 stránek obsáhlých (minimálně 1 NS) a ostatních 50 stránek bude obsahovat pouze nadpis, fotografii a pár znaků textu. Jak budou reagovat vyhledávače na takový web? Jde mi o to, zda lze dostat těch 10 obsáhlých stránek na první pozice ipřesto, že zbytek webu není o textu, nebo zda vyhledávače budou hodnotit celý web jako nekvalitní s minimem textu.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
hodne zaleze na strukture webu. ale je fakt, ze mam na 1.strance Seznamu i podstranky, kde text zatim nemam. hodne zalezi na konkurenci. pokud je nekde hodne velka konkurence, tak ti nepomuze ani text, ani dobe seo onpage faktory - chce to vice. vidis to i na ranku, co se prelije z titulni stranky - dostane ji i temer prazda podstranka.

doporucil bych minimalne dobre otitulkovat obrazek a alespon doplnit titulek stranky a H1, H2.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Nezajímá tě spíš jak budou reagovat návštěvníci?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pavel Ungr píše:
Nezajímá tě spíš jak budou reagovat návštěvníci?


samozřejmě bude takový web vypadat ne uplně duvěryhodně :-D

btw. celkem dost drsná ktitika v blogu. možná by si zasloužila i nějakou debatu. seonastroje využívám a dost mi usnadnuji praci - clovek obcas na neco opomene. a taky celkem dost uzitecna je funkce hlidani pozic klicovych frazí

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

samozřejmě bude takový web vypadat ne uplně duvěryhodně :-D


Tam směřuji, k čemu jsou stránky bez obsahu? SEO jen pro SEO nedává smysl.

Poptavka-zdarma.cz píše:
btw. celkem dost drsná ktitika v blogu. možná by si zasloužila i nějakou debatu. seonastroje využívám a dost mi usnadnuji praci - clovek obcas na neco opomene. a taky celkem dost uzitecna je funkce hlidani pozic klicovych frazí


Pokud drsná znamená věcná a faktická, souhlasím:-) Nepopírám, že v některých specifických případech se může nějaký podobný nástroj hodit, ale existují jiné nástroje a kvalitnější, které lidi tolik nematou. Takže stojím za tím, že je to zlo.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pavel Ungr: souhlasim s kritikou onpage faktoru, tady nemusi byt presne a muzou cloveka zbytecne strasit. ale jinak napr. funkce hlidani klicovych slov nebo merseni a vyhledavani page authority zpetnych odkazu by mi trvaly hodiny...tady staci jen jeden klik.

Dat zaklad zdarma a zbytek za poplatek je u nas dnes bezny marketingovy tah a nic spatneho za tim nevidim. v televizi clovek vidi kazdou chvili nejake presrostle bakterie v zachodove mise - "Takto to dopadne, kdyz si nekoupite nas univerzalni prostredek pro hubeni bakterii". pohadce v televizi snad taky dnes vetsina lidi neveri. otazka jak poznat seo šamana od seo experta je nejspis v referenci.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Pavel Ungr píše:
Nezajímá tě spíš jak budou reagovat návštěvníci?


Právě pro ty je to dělané --> obrázek a k němu potřebuji doplnit malé info, nic víc v tomhle případě návštěvník nepotřebuje. Vyhledávač možná ano (text) proto se ptám

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak co řešíš:) cílíš web na návštěvníky a máš jasnou představu o tom, jak by to mělo fungovat. Tak do toho.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se