Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti se založením Občanského Sdružení.

Jde mi o to jak založit, jak čerpat dotace a granty, ...

Dále by mne zajímalo kdybych byl ve výboru zda by nebyl střed zájmu když by ode mě O.S. nakupovalo. a další dotazy

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Občanské sdružení je čistě zájmová a nevýdělečná organizace, což jistě víš.Založení takové společnosti není nikterak složité, ale sis našel jistě na internétu také.Já osobně provozuji jednu na ochranu zvířat a musím říci, že je to spousta práce, spousta přemlouvání a přesvědčování.Hlavně získávání fondů a dotací je velice složitá záležitost a pokud o tom nevíš nic, tak nejprve bych se pozeptal v okolí.Myslím, že pokud by si byl jen ve výboru tak by to střed zájmů nebyl, ale to asi opravdu záleží jak by si to měl udělané.Pokud chceš sdružení ale založit jen pro nějaký svůj konečný prospěch, tak bych to nedělal, pak se do tho zamotáš a skutek utek.Ovšem pokud máš dobrý nápad na neziskovku a chceš jí podpořit a navíc na tom jak se dneska říká něco udělat, tak proč ne.Pokud budeš chtít rád si o tom promluvím.

-- 11. 10. 2012 22:29 --

No a pak narazíš na magory a dopadneš jako já před několika lety.Dneska už jedem znova, ale těch peněz co to stojí
http://nymbursky.denik.cz/zpravy_region ... 70717.html
http://nymbursky.denik.cz/zpravy_region ... 00704.html

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Jde o ten náš stolní hokej, dříve tady bývala liga, kterou hráli školy, .....
Dneska to nehraje nikdo. No a se známým , se kterým hokej děláme bysme chtěli založit neziskovku a stolní hokej zase oživit. No a jelikož ho vyrábíme tak bysme nakupovali u mě žejo. Máme stoly a komponenty nejkvalitnější (není samochvála, to nám potvrdila už i konkurence).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se