Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, jenom se chci zeptat, jestli se tu najde někdo, kdo programuje v jazyce C (nechci C# ani C++, jen holé C) a byl by mi ochoten pomoct. Na VŠ teď děláme v Cčku a abych řekl pravdu, jsem z toho docela v pasti, nikdy jsem v tom nedělal a C# to není ani moc podobné :D

Díky moc
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
Paklize po vas nechteji pracovat s alokaci pameti, nijak do hloubky a provadet binarni operace, pak je C, hodne podobne PHP. Neni to sice objektove orientovane jako C#, ale princip je snad stejny ne?
Nevim, co za predmet mas a kde ho mas sice, ale pokud je to uvodni kurz, tak tam tak do hloubky asi nepolezou, ne? Vetsinou je cilem naucit lidi jen algoritmizovat a proto se pouzivaj tyhle jednoduchy jazyky.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
jako zatím děláme jednoduchou aplikaci, ale teda syntaxe je uplně jiná než v C# a PHP :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
Takovy if, for, while apod.veci jsou prakticky stejne. Pole jsou sice trochu odlisna, ale furt je to vsechno jedna pisnicka. Nevim, jake mas zkusenosti, ja v zivote prosel uz mnoha jazykama, takze uz syntaxi vcelku ignoruju. Jestli delas if v cecku,v haskellu nebo prologu. Vsechno je to o stejny myslence:-D

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
FIT VUT? (1BIB40) Stačí pochopit ukazatele, zbytek je stejný.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
lukasik píše:
FIT VUT? (1BIB40) Stačí pochopit ukazatele, zbytek je stejný.


1BIB32 .... tak nakonec jsme to poskládali a program je z 80% hotov, takže už mi stačí jen dopsat argumentaci (otázka půl hodinky) a dodělat tam ještě jednu kravinku, co už mám napsanou bokem ale musím ji ještě implementovat a mám to, takže nakonec jsem to zvládl sám a programátora zatím nepotřebuju :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se