Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Pokud na tohle existuje nějaká odpověď, zajímalo by mě, za jak dlouho se projeví změna v pořadí umístění webu ve vyhledávačích (SERP) při seo optimalizaci webu (off page)? Zkoušim na různé weby různé techniky, ale ztrácím přehled nad tím, co mělo jaký vliv na změnu pořadí ve vyhledávání.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Na tvou otázku nelze odpovědět. Čím kvalitnější web a především odkazový profil, tím rychleji se změna projeví. Stránku můžeš popostrčit i tím, že ji znovu přidáš do seznamu na indexaci resp. v tomto případě na reindexaci.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: díky. jo, ale v případě, že je zaindexovaná stránka a pracuju na off page (zaměřuju se hlavně na místa s vysokou autoritou), tak by mělo dojít k přepočtu rychleji, ne? Dochází k přepočtu průběžně nebo namátkové?

Je líp hodnocená odkazování z webu ven nebo na web?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Reindexací samozřejmě dojde i k aktualizaci počtu odkazů a celkové váhy webu v závislosti na KW, takže pokud cíleně linkuješ na web, tak je dobrý tu reindexaci provést. Pokud jsou backlinky z velkých a silných webů, tak by to samozřejmě mělo být rychleji.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: dik. zkusim. seznam ted rychleji indexuje stranky, tak zkusim jak rychle reindexujou

-- 18. 10. 2012 14:45 --

Wladass: tak ti moc dík....dopoledne jsem reindexoval a odpoledne mám stránky z 5.pozice na 2.pozici :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se