Volná diskuze

čákes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 17.10.2012
Nelze to takto generalizovat. Můžeš jich nahrát 50 ale třeba taky jen 3. Záleží na dalších faktorech, jmenovitě třeba na vytížení dalšími php skripty, souběhu dokončení zpracování jednotlivých vyčleněných vláken php procesu - ta se odvíjí od velikosti obrázků a délce jejich zpracování, atd... Nelze tedy definitivně určit kolik přesně obrázků bude zpracováno. Teoreticky by to mělo být samozřejmě více.

Tvůj skript neznám a nevím, jak je náročná úprava ve flashi. Na jednu stranu tam může být napsaný krásný čistý kód, kde stačí upravit pár řádků. Na druhou stranu to může být superprasárna, do které bych nešťoural ani dvoumetrovým klackem a raději bych to napsal celé znova. Zkus někde vyvěsit poptávku a uvidíš jaké dostaneš nabídky.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No, moc dalších php scriptů tam neběží nejvíce právě, zde na nahrávání obrázků. No nepotřebuji to určit přesně, ale zdali by se to blížilo aspoň k těm 13 -14 . Když teď jich de 9.

No již je to 5 verze, tak že snad by to zase taková prasárna být neměla, ale vytvořím poptávku a uvidím.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

filius
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 25.10.2012
Za sebe maximální spokojenost. Dobré služby a super podpora i ve tři ráno.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nejlepší podpora je ta, kterou nepotřebuješ. Ohánět se reakcí ve 3h ráno ? Kdo to dneska nemá..

seoman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 15.11.2010
možná bude chyba v tom zpracování obrázku na serveru. do wordpressu na wedosu mi to nenahrává obrázky, které jsou větší než 1600x1200px, asi se vyčerpá paměť při použití grafické knihovny?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jenže já obrázek s velikostí 1600 x 1200 px a víc nahraji bez problému, ale nesmí jich být více.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se