Volná diskuze

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak moc by bylo složité, vytvořit modul nebo upravit fórum, tak aby když vložím přílohu, aby se vložila do složky root/rok/mesic/den/priloha.koncovka . A aby se mi vložila url této přílohy do mnou vytvořeného tagu?
Díky moc za informaci
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
K čemu to potřebuješ do složek? phpBB ukládá do databáze datum nahrání přílohy...



Jelikož po uložení více příloh, je v jedné složce spousty souborů a takovýto problém jsem již jednou řešil, v jednom adresáři bylo spousty souborů a hosting mi poté napsal, že pokud nebudu soubory nějak třídit, tak mi odstaví server.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kolik souborů jsi v té složce měl, odhadem? Na tento problém si mi nikdo předtím nestěžoval.

Nestačila by nakonec i struktura /root/files/rok/mesic/?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Kolik souborů jsi v té složce měl, odhadem? Na tento problém si mi nikdo předtím nestěžoval.

Nestačila by nakonec i struktura /root/files/rok/mesic/?



No těch souborů bylo v řádech tisíců.

Jinak stačila by i tato struktura. Ale je v tom nějaký rozdíl? Je to snazší vytvořit?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Je to jedno, ale zbytečně by jsi měl spousty složek po malých souborech. Jedná se o normální fórum, kam přílohy vkládají v příspěvcích nebo využíváš nějaký mód?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No to je pravda, ale zase aby časem ve složkách nebylo moc souborů (ale to podle mě nehrozí). Jinak žádný mód nevyužívám právě bych buď potřeboval nějaký napsat a nebo nejlépe upravit přímo fórum, aby se normálně vložená příloha uložila do příslušné složky a URL souboru vložila do mnou zvoleného tagu.

Jinak mám fórum bez jakéhokoliv modulu.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se