Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zdravím. Už po několikáté otevírám tuhle diskuzi ohledně affiliate systému pro produkty nebankovních půjček. Také Vám přichází jednání affiliate systemu "překupníku" s poptavkami jako výsměch affiliate partnerum? Dosud jsem na jednom ze svych webu provozoval affiliate system crediton (primo poskytovatel), k vyplaceni jsem mel 750kc...dneska se divam, ze tam mam 0 a zacinam od zacatku (pomsta za to, ze jsem nasadil netcredit.cz?). jeste ze jsem si udelal screenshot zaznam.

U Bankeratu zase pul roku ceka castka 2900 (provize za vice pujcek) na 1.splatku klientem....(jsem i uverovym poradcem a 1.splatku u nas zaplati 99% klientu). Prede mnou tedy neni ani Ferratum, ktere bych mohl nabizet...maximalne Provident a Proficredit na PPC reklamě.

Taktez spoluprace s espoluprace.cz ... trvale bez impresi.

A to mam web na 1-2.miste na klicove spojeni "půjčky do 5000" na Seznam.cz ...(denně i 25 žádostí)

Včera jsem poprvé nasadil potenzu a jejich novinku Netcredit....vcera 14 imprese - 6 zadosti- 4 prokliky x 75kč = 500 kč vydelek
dnes zatim 16 imprese - 5 prokliku - 0 zadosti....

Zitra chci nasadit i dalsi z mych 32 webu, ale vážně pochybuju o tom, zda se tyhle systemy vubec deli o vydelek.

Jaké jsou Vaše zkušenosti? vyděláváte nebo vyděláváte affiliate systémum?

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Hele, půjčkovej segment je jeden z nejhorších, do kterých ses mohl pustit. Ty lidi co si berou půjčky jsou nesolventní -> neplatí -> nemáš provizi. A je to také jeden z nejsložitějších oborů. Proč se radši nevěnuješ jinému oboru, který bude 100x snazší?

Do gamblingu nechoď je to to samé. A stejně tak meme trička poté co Franta udělal návody :D

A baví tě to vytvářet stále nové vlákna o tom samém? Kdybych já psal pokaždé, když mi nějaký affil nevyšel, tak by to byly stovky vláken. Prostě jsem makal dál a nebrečel :) (no offense)
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Y2K.bug : vzdyt to neni pravda, delam pro nejveti spolecnost Proficredit...mam pristup do databaze.....pres 60% lidi je cistych, nic nemaji....a chces mi rist, ze nedosahnou ani na 1000 kc pujcky?

A mas pravdu, uz me to nebavi...2 zenske uz mi vyrizuji klienty po cele CR a serem na tyhle systemy. nechavam jim jen pujcky do 5000 kc.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Souhlasím s Mariem, už je to opravdu únavné. Hned jak jsem viděl nové téma o affiliatu, tak jsem věděl, že bude od tebe.

Vyser se pujcky, beztak je to vetšinou zlo pro lidi. Soustřeď se na něco morálnějšího :)

-- 01. 11. 2012 18:19 --

Poptavka-zdarma.cz píše:
Y2K.bug : vzdyt to neni pravda, delam pro nejveti spolecnost Proficredit...mam pristup do databaze.....pres 60% lidi je cistych, nic nemaji....a chces mi rist, ze nedosahnou ani na 1000 kc pujcky?


60 procent lidí nemají žádné problémy? Myslím, že tihle lidé si nechodí zrovna pro 5 tisícové půjčky, když už jsou v koncích, ale pro půjčky na něco dražšího. Nebo se pletu?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
stephan: pro me to neni otazka morality...beru to jako produkt....marketing je mezi nabidkou a poptavkou...nabizim jen to,co lidi chteji

-- 01. 11. 2012 18:21 --

stephan: ne, jsou i taci co proste nechteji moc....nebankovni pujcky jsou drahe. radsi mam klienty, co resi kolik budou platit nez ty co mi podepisou cokoliv...

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
stephan: pro me to neni otazka morality...beru to jako produkt....marketing je mezi nabidkou a poptavkou...nabizim jen to,co lidi chteji

-- 01. 11. 2012 18:21 --

stephan: ne, jsou i taci co proste nechteji moc....nebankovni pujcky jsou drahe. radsi mam klienty, co resi kolik budou platit nez ty co mi podepisou cokoliv...


Pro tebe to není otázka morálky? Prostě nabízíš co lidi chtějí? Pak by si mohl zkusit drogy a zbraně, v těchto odvětvích se také točí velké peníze a lidi to chtějí. Je to pouze otázka marketingu

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
stephan: kdyz si to nevezmou od tebe, tak od nekoho jineho...vysledek bude stejny. delam internetovy merketing a resim to jako produkt. resim jen statistiky a trendy. je uplne zbytecne nekomu vysvetlovat co si ma brat a co ne, to mi muzes verit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se