Volná diskuze

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Mě něco vezme hned na pohodu a něco už měsíc nechce jsem s tím dříve problém neměl, v klidu jsem si počkal ono to někdy trvalo déle, ale měsíc už je skoro dost…
Navíc mi třeba za indexuje HP, kterou pak druhý den vykopne a konec ticho po pěšině.

Jsou to minisite vše 10 stran origo textu (pěkně 1NS nadpisy odstavce, obrázky, alt popisky atd - pečlivě) základ. Plus auto se po 14 dnech přidává vždy nový článek, přirozeně nalinkované jen z HP z ostatních webů ob IP vždy + linkuj FB, Twit. Každý článek.

Weby už mají mezi 3/4 sr i na pod stránkách někde 1/2. Google normálně v pohodě.

Přidat jsem zkoušel 2x pořád mrtvo noindex tam nikde nemám:) sitemap v pořádku tak nevím, co mám za smůlu zase.
Podpora = klasika, musíte vyčkat, stránky jsou v pořádku…
Je to jen u mě?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já s tímhle neměl u seznamu nikdy potíž. Sice to trvá o něco déle, ale za pár dní to tam je.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně jak píše Wladass, trvá to trochu déle, než například u Googlu, ale také jsem s tím neměl žádné větší problémy.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Pokud přidám stránku přes "Přidání stránky do vyhledávání" tak jí tam za 2-3 hodinky mám. Pokud máš jen 10 podstránek, dal bych je tam ručně. Případně bych si zkontroloval, zdá máš dobře sitemap a robots.txt

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
zkontroloval jsem sitemap a robots.txt a jednu jsem zkusil přidat po stránkách celou.
Tak uvidím. :)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak na jeden web ukazuje už seznam několik let pouze index....a to je tam stránek desítky....nepomůže submitnutí, ani správná sitemapa...robots.txt tam myslím ale nemám vůbec...že by to?

vbrazda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 07.11.2012
Za poslední týden jsem přidával přes formulář dva weby (www.vtipnavidea.cz a www.erotickekosilky.cz). Oba se po pár hodinách zařadili do indexu, ale po několika dnech v něj nejsou k nalezení. Psal jsem na podporu fulltextu zda nemají domény ban po předchozích majitelích a dostal jsem odpověď, že mohlo dojít k chybě v indexaci a že je nechají přeindexovat. Jsem zvědavý zda to pomůže, protože s tím jsem se ještě nesetkal.
wTrh.cz - agregátor nabídek, poptávek a aukcí nejen z webtrhů v BETA verzi
 Pozvánka na prosincový sraz Markeťáků na Vysočině

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Dej si tam sklik reklamu....uvidíš ten fofr, jak tě zaregistrují :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
wico píše:
zkontroloval jsem sitemap a robots.txt a jednu jsem zkusil přidat po stránkách celou.
Tak uvidím. :)

tak úspěch pomohlo přidat podstránky jsou tam 2 zatím uvidíme
ovšem když zadám titulek těch dvou za indexovaných nenajdu je ...
tak jsem z toho jelen
___

Tak už tam zase nejsou :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se