Volná diskuze

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mám jen ten pocit, nebo zde začínají postupně určité diskuze mizet a jsou k nenalezení, jako na WT?

Jen by mě zajímalo, jestli některé neumím majít, nebo zmizely... A pokud mizí, tak by třeba správce řekl důvod.

Neberte tuto diskuzi jako rejpání nebo hanobení, ale spíš dotaz - zajímá mě to :-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Wladass píše:
A konkrétní diskuze ?


Třeba včera o vyplácení/nevyplácení odměn z PostsGenius - název byl pokud se nepletu "PostsGenius - platby?" - vyhledávání mi ji to nenajde... A podobný pocit jsem měl u některých dalších dříve, ale spíše jsem to připisoval tomu, že neumím hledat :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to bude asi tím, že neumíš hledat ;-) volna-diskuze/postsgenius-platby-t3619.html

Zde není Webtrh a jen tak tu něco samovolně nemizí zásahem adminů.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak to jsem rád, že jste mě uklidnili, nicméně asi pro adminy: Vyhledávání to trochu vázne - zadám-li přesný název tématu "PostsGenius - platby?", tak se nezobrazí ve výsledcích.. Jinak v pohodě a díky.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Protože je Webdeal promakaný a pomlčku bere jako mínus. Tj. vybere témata o Postsgenius kde se nenachází slovo platby.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
... a kdyby přeci jen něco zmizelo, může za to Al Zheimer

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To spíš nějaká neočekávaná chyba, jelikož cenzura tu prozatím není a doufám, že v zájmu všech uživatelů ani nikdy nebude.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No a nebo za to může vyhledávání, občas něco hledám, vím že to tu je, vidím to na hlavní straně WD ale vyhledávácí pole mi neustále tvrdí opak :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak je pravda, že to vyhledávání občas pokulhává, s tím jsem se setkal již i já, ale nakonec člověk najde vždy to, co potřeboval. Kolikrát je rychlejší rozkliknout příslušnou kategorii, kam by to mohlo patřit a člověk to má hned ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se