Volná diskuze

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Promiň, ale přijde mi to trochu jako lenost a nebo výmluva. ;-) Čtyři prohlížeče v pc = bordel v pc :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
klidně se přiznám, že to je částečně lenost. Ale když jsem měl jak Operu (i když nevím proč nikdy mi nějak moc nefungovala), tak Mozillu tu jsem využíval nejvíce než přišel chrom. Tak i internet Explorer (ale jen proto, že byl přeinstalovaný), tak mi to poté instalovalo všemožné pluginy (vím nemusím je instalovat) a poté také který prohlížeč bude výchozí a podobné věci. Poté taky historie, já když otevřu prohlížeč tak v něm dělám vše. A pak už bych nevěděl v které historii co najít.
Ale přiznávám se prohlížeče v PC zas tak velký bordel neudělají. :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tvůrce webů bez instalace nejpoužívanějších prohlížečů? To je fci-fi ne :-D Si to doinstaluj a je to :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
ještě můžeš využít http://browsershots.org/ ale tam neotestuješ funkčnost prvků
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:
Tvůrce webů bez instalace nejpoužívanějších prohlížečů? To je fci-fi ne :-D Si to doinstaluj a je to :-)


Taky mi to nejde do hlavy, neřeknu, když je kolikrát potíž v tom, že má člověk nějakou kolizi v pc a něco mu nefunguje a neví proč. Toto mi přijde, jako kdybych chtěl dělat taxikáře a neměl auto :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak hlavně že máš taxametr ne :-D , ne tak můžou nastat situace, kdy potřebuješ něco ověřit, nicméně základní balík IE, FF, G a Op je asi nutnost.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak, bez toho si neumím představit vůbec fungovat.

To s tím taxametrem se hodí i do idei, vydělat co nejvíce s co nejmenšími náklady :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ale chyba bude někde v implementaci do Joomly, když se kouknu tak tam je xx vnořených divů nemůže to být tím?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To se mi, ale rozjela diskuze :). Já nejsem vývojář, ale tvůrce (začátečník) vlastních webů. Tak že optimalizace je jen pro scripty, které využívají uživatelé webu, které jedou zdarma.
Jinak já nedělám scripty nebo design pro jiné.


Jinak to s tím nekorektním zobrazováním taxiku mě dosti rozesmálo. Spíše by to chtělo, že by se do taxíku nevešli, jelikož není pro ně optimalizovaný ;)


Jinak s tím zobrazováním by to mělo být OK, jelikož byl problém v Joomle jsem nastavil Automatickou výšku a Mozzila a Opera to nějak nechtěli pochopit, tak nezobrazili žádnou výšku (dosadili 0).

Díky moc
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Je už se to zobrazuje dobře i ve Firefoxu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
peeeeta píše:
Já nejsem vývojář, ale tvůrce (začátečník) vlastních webů.


No, tak jestli chceš být někdy i tvůrce pokročilý, tak bys měl těch pět minut času obětovat a minimálně tu nejznámější čtveřici nainstalovat. Já to instaluju hned po instalaci Windows a Opera, Firefox, Chrome a Safari mi zabere ani ne těch pět minut. Většina z nich se instalují vlastně sami, stačí jen spustit instalaci. A jo, jak vidíš, opravdu je nutnost je mít všechny (kromě Safari).

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No k pokročilému tvůrci mi chybí ještě dost. Od dneška mám doma několik knížek o PHP, Joomla, Photoshop, CSS atd. A zatím co jsem četl, tak si budu ještě muset najít další věci a detaily. A ani pořádný začátečník nejsem. Ale chtěl bych umět aspoň ty základní věci. A poté už budu řešit i to, že bych měl mít nainstalované i zbylé prohlížeče.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se