Volná diskuze

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Zdravím,

je tady někdo kdo by zvládl vytvořit magazín+ vše, co k tomu patří? Pokud ano, pište.

P.

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Pánský magazín a rozpočet na tvorbu zhruba 10 000? Moc se v tomto oboru nevyznám, je tato částka dostatečná?

Díky moc.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
A na magazín chceš vlastní řešení, nebo stačí nějaký free redakční systém ?

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Chtěl bych něco jako Wordpress nebo Joomlu? Je to vhodné?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Poněkud fádní šablona na to, že je premiová ;)

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Já si nemohu vynachválit Joomlu..

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Udělam si trochu selfpromo. :)

S mými kolegy na iProgramátor.cz ti rádi magazín vytvoříme. Sám s ním mám několikaleté zkušenosti, jsem zakladatelem například magazínu Objevit.cz, který jsem prodal, MladýPodnikatel.cz a dalších. Mám v týmu programátory, kteří "ví, jak na to" a kteří ti za rozumnou cenu rádi pomohou. Stejně tak ti mohu zařídit nějaký obsah skrze iCopywriter.cz, a to vše v nějakém zajímavém balíčku služeb, který bychom nadefinovali podle tvých představ. K tomu všemu samozřejmě možné konzultace se mnou a s mými lidmi. Pokud bys měl zájem, neváhej nás kontaktovat na objednavka@ipartak.cz. Rádi do toho s tebou půjdeme :)

PS: A nemluvím jen o tom, co je psáno. Pokud se bude jednat o pánský magazín, možná bys uvítal nějaké fotografie krásných modelek dle vlastního přání (takže nemyslím fotobanky), následnou výrobu efektivních reklamních materiálů, videí a dalšího. To vše jsme ti schopni zajistit, je to jen věc diskuze a my se s tebou rádi spojíme nebo sejdeme přímo.

http://www.ipartak.cz
http://www.rostecky.cz

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Tak tato nabídka zaujala i mne. Odkud pocházíte? Rád bych se domluvil na osobní schůzce, cestuji snad po celé ČR. Tudíž bych se zastavil.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Bartes píše:
Tak tato nabídka zaujala i mne. Odkud pocházíte? Rád bych se domluvil na osobní schůzce, cestuji snad po celé ČR. Tudíž bych se zastavil.

Já osobně jsem ze Strakonic, což je taková díra v Jižních Čechách :) Nicméně s mými kolegy se můžete domluvit po celé ČR, včetně Mladé Boleslavi, Olomouce a dalších měst. Nejlepší by však bylo, kdybyste nám jako první přeci jen poslal co nejvíce informací na email, kde bychom si to mohli přečíst, rozebrat a promyslet. Není to záležitost pár minut, pokud pro Vás máme připravit nějaký komplexní balíček našich služeb, a pravděpodobně bychom na to seskupili samostatný tým, který by Vaše požadavky plnil. Napište nám a osobní setkání domluvíme, nevidím v tom problém. :)

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Super, určitě se ozvu. Teď mám sice práce nad hlavu, ale rád bych zahájil spolupráci. Jo a jinak dost dobrý poslední článek, co jste publikoval na vašem webu.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Já děkuji Vám za nabídku, zřejmě Vás zazásobuji prací. Potřebuji jak texty, korekturu a je velmi pravděpodobné, že i překlady.

-- 10. 11. 2012 12:03 --

Rovněž, kdo má další nabídky ohledně programování a dalších. Ať se ozve! Domluvíme se.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Výborně. Pokud mohu doporučit, posílejte práci po co největších balíčcích, můžeme Vám poté snadněji naúčtovat množstevní slevu a ušetříte.

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Dám to co nejrychleji do meilu a ozvu se. Jste v pracovním procesu také o víkendu?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Super, potěšil jste mne. Vůbec bych nečekal, že v diskuzi najdu takovou suprovou nabídku. Dnes mám asi sakra dobrej den.:-)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vidíte, moje slova z posledního článku (pokud jste myslel ten) se nakonec nejspíš potvrzují. :)

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Přesně tak, posledním příspěvkem jsem na to upozornil. Článek, který skvěle kopíruje aktuální situaci.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Výborně. Budu se tedy těšit na spolupráci, Vám zatím přeji příjemnou sobotu. Hezký den.

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Já taktéž. Díky moc.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se