Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zdravim. Mam dotaz - mozna budu vypadat jako neandrtalec, ale nemam s tim zkusenosti. Neustale vidam kupony na kampane Google PPC reklamu. Kde se daji tyhle kupony sehnat? vyplati se jek kupovat. Vyuzivam Sklik (i kdyz moc efektivni neni) a mozna bych sel i do Googlu nebo jsem taky jeste nevyzkousel reklamu na Facebooku.

Jaky zkusenosti mate s efektivitou jednotlivych reklam?

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
google je mnohonásobně efektivnější :) a co se týče kuponů, tak to seženeš všude tak za 100 Kč :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Clicker109: díky. to znamena, ze na muj ucet prodavajici prevede hodnotu kuponu? daji se scitat? to mi pripada i vyhodny, cena za proklik me tak vyjde treba na desetinovou hodnotu. na Skliku je to šílený, mám tam hned proklikáno pětikilo a nic z toho poradne neni. pres fulltext mi 50% lidi necha poptavku.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
AdWorlds je mnohonásobně účinější než Sklik, nevýhoda je, že použitím se stáváš plátcem DPH, leda že bys účet vybral jako soukromá osoba na smyšlené údaje. Pak si Google udělá vyúčtování tak, že přičte k částce Irské DPH, to odvede a ty pořád vystupuješ jako nepodnikatel. Má to ale jeden dost zásadní háček. V případě že použiješ osobní nepodnikatelský účet a k němu nějaký kód, bude každá reklamní sestava manuálně zkontrolována a v případě, že budeš propagovat komerční web, affil, atd jseš out.

Tak se ptám, jaká je zkušenost s tím, že si založíte osobní účet, čili že bez fakturačních údajů jako nepodnikatel a pak chcete propagovat komerční projekt. Máte někdo zkušenost jak moc jsou pracovníci kontroly reklamních sestav bedliví ?

No a jinak jsou tam další a další věci, co si Google na inzerenty vymejšlí, někdy se tomu musím až smát.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: jak se muzu stavat platcem DPH? jako ze mi ztrhnou DPH? kolik je to procent v zahranici?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ne ne, přijal jsi službu od podnikatele plátce DPH v EU, to s tebe automaticky dělá plátce DPH, ty si dobiješ 1000 korun, dopočítáš DPH a to odvedeš státu, následně si ho ale nárokuješ zpět, takže vlastně nic nezaplatíš, ale je z tebe plátce. Reklama na Facebooku je to samé.

Proto se využívají soukromé účty, jenže...viz výše.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Poptavka-zdarma.cz: každý kupon je na jiný účet, který není starší 14 dnů, což znamená že ke každému kuponu budeš muset dělat novou kampan, atd, atd ... existuji ale i kupony které se dají použít na stávajicí účet, také se dají koupit za nižší cenu na různých fórech, ale už to není tak výhodné :) a jak říká freez, google je velice háklivý na to DPH nebo spíše pokud ho nechceš platit tak je velice háklivý pokud budeš inzerovat nějaký komerční web :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Wladass: Tak proč je nevyužiješ ?
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se