Volná diskuze

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
chtěl jsem se zeptat, co říkáte na záměr rozjet web ojetemoto.cz. má to být web zaměřený na inzerci motorek a čtyřkolek. k tomu se váže i inzerce veškerého motopříslušenství. V horní liště bude ještě přehled všech motoservisů a motobazarů v ČR. Díky za vaše návrhy, připomíny, rady, atd.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
No tak směle do toho, doména špatná není, takže je to na tobě ))

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Od záměru tě může někdo odradit, že už je v tom velká konkurence (v čem není že). Ale já být tebou, tak bych to zkusil a rozjel to, když se tomu budeš pořádně věnovat, tak se dá stále uspět se vším, jen to vždy nějakou dobu trvá.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
jak píšeš, konkurence je všude, spíš mě zajímá, jestli to máš šanci se na trhu prosadit. když se třeba podívám na toplist na tenhle web http://motokup.cz/index.php?option=com_ ... ewlistings, tak na to, že má celkem dobrý jméno dmeny, tak návštěvnost bída. možná je to tím, že se tomu doytčný dost nevěnuje po stránce SEO apod.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ono nikdy nejde jen o doménu, ta ti sama o sobě moc nepomůže. Nikdy to není jen o tom, že uděláš web a šmitec, ono vše půjde samo. Pokud z webu budeš chtít mít někdy něco víc, tak na něm musíš pracovat pořád. Hlavně web = nerovná se jen nějaké SEO. Obsah je král. I kdyby si měl na web 15 000 000 dobrých odkazů a nula, nula, nic, hnědka obsah, tak ti tam nikdo dlouhodobě chodit nebude.

Ten tvůj příklad webu, popravdě se ani nedivím, že tam mnoho lidí nechodí, není za čím. Nejspíš jeden z dalších (majitel), co si mysleli, že udělají prázdný web a lidi se sami od sebe pohrnou a budou tvořit obsah. Omyl, na to se ti lidi vykašlou, pokud je nějak nemotivuješ.

Šance prosadit se je vždy, jen to chce plán trochu promyslet, vymyslet nějaké novinky oproti konkurenci a mít dlouhou výdrž, jelikož nic nebude hned ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
No, vycházet chci z tohoto webu www.ojeteauto.cz. S týmem, který tenhle web udělal od začátku až doteď spolupracuju. Nehleď na grafiku, na tu majitel webu moc nehraje, ale po ostatní stránce je to web docela dobrý a stejným stylem chci jet i já.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že by to uspět mohlo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se