Volná diskuze

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Zdravím,

měl byste někdo zájem podílet se na tvorbě webu, překladů, textů a jiných aktivit, které jsou pro chod portálu nezbytné? Asi se ptáte proč se ptám v diskuzi. Ale už dneska jsem tady našel fajnovou spolupráci. Tak jsem to zkusil podruhé.¨:-).

Díky.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ono také hodně záleží na tom, co ta spolupráce obnáší a nabízí, jelikož není spolupráce a spolupráce. Pokud hledáš někoho, kdo ti zadarmo vybuduje web (osobně v tomto spolupráci nevidím), tak asi zde moc neuspěješ. Pokud to bude spolupráce za nějakou kačku měsíčně, někdo se jistě najde ;-). Proto, měl by si to ve vlastním zájmu lépe specifikovat, co a koho vlastně hledáš a co nabízíš.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Asi tak? Nabízíš spolupodílnictví ošetřené smlouvou nebo něco konrkétního? Nebo je to další nabídka typu "zaplatím až web bude vydělávat" = nikdy?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Zdravím,

jednalo by se o spolupráci podloženou smlouvou, kde by byla stanovena daná cena za Váš výkon. Potřebuji jak programátory tak další, kteří jsou pro web nezbytní. Takže textaři, moderátoři webu, překladatele, správce atd.

-- 10. 11. 2012 21:06 --

V případě zájmu je možné také spoluvlasnictví nového projektu atd.

-- 10. 11. 2012 21:33 --

Pokud máte další otázky pište sem, ať si je rovnou přečtou také ostatní. Třeba je bude zajímat to, co zrovna vás.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Bartes: A o jaký projekt by se jednalo? Téma a bližší info? Klidně mi napiš SZ, kdyby mě to oslovilo, tak bych do něčeho mohl jít případně i já... Dík.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Podobné projekty již fungují, ale pokud bude dobrá cena a kvalitní služby, tak proč ne. Je to výborná věc například pro webdesignery, kteří potřebují pro klienta zařídit překlad pro jazykovou mutaci stránek.

Jana Míková
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 02.11.2012
Mě by to celkem zajímalo jako překladatele (nj a rj)...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Bartes: Vypadá to líp, reagoval jsem trochu ostřeji, protože podobné neurčité nabídky bývají tady a na webtrhu každý den a většinou je to (přeloženo do češtiny) "chci hromadu práce a platit nehodlám".

Dělám fotky, píšu texty, překládám z AJ - ke všemu mám dost solidní reference, protože to dělám přes 10 let. Něco visí tady v nabídce, případně si můžeme napsat mejla či PM. H

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se