Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Už to tu bylo milionkrát, nicméně hledám dobrou šablonupro WP - zleva widget, uprostřed 600 bodů místa a pravý widget. V minulosti jsem hledal velmi podobnou (ještě jeden widget napravo), ale nyní prostě potřebuji: záhlaví obrázek (logo), vlevo widget, střed, vpravo widget. Logo bude stálé, nebude rotovat. Něco strašně jednoduchého, nechci adsense ready a další věci. Prosím našel něco někdo někdy? Samo musí jít o free šablonu:-) Díky chlapci, bez WD bych byl v loji....

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
zkus tuhle http://wordpress.org/extend/themes/mystique , je hodne variabilni a muzes si nastavit kolik bloku chces a jakou maji mit sirku

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to stephan: Díky, mrknu na to odpo/večer :-)

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Souhlas se stephan, jednoduchá, free a dost rozšířená takže toho dost na ní seženeš. Sám na této šabloně mám pár webů.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
co je to mg:) ?

-- 09.11.2012 16:57 --

Ted na to koukám, ta šablona má jenom dva columny...hmmm potřebuji přece jenom 3... a to nastavování tam taky nevidím, ta šířka se musí měnit v kodu?

ahááááááá na tom odkazu byla jen lite verze, pro profi verzi musíte sem : http://digitalnature.eu/themes/mystique/

Tak vypadá hooodně slušně, náhodou překlad někdo nemá? Našel jsem na starší verzi...no...ale nevim, nevim:-)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Aha, to jsem netusil, ze je tam nejaka odlehcena verze, ale dulezite je, ze jsi nasel tu plnou :)

Kdyby si sehnal preklad, tak mi ho prosim posli.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
hehe no sháním...tak ono to umožňuje i přeložit asi jaksi v prostředí...fakt super šablona...škoda že jsem ji neznal dříve, tolik hodin vniveč na optimalicaci free šablony na jiných webech....když ji přeložím nějak v adminu, mohu to potom nějak exportovat ven? Asi by se měly vytvořit ty správné soubory někde v language nebo?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
myslim, ze by to slo prelozit v Poeditu. Nekde v souborech sablony najdi soubor s priponou .po a pote si to otevri v programu Poedit a zacni prekladat :)

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Já to všechno popřekládal v administraci.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No honzo a nemůžeš se nějak podělit :-) je tam několik set věcí na překlad, tak pokud už to máš:-) A nenašli jste nějaký návod? Jako na tu šablonu? Třeba ve widgetách chybí úplně RUBRIKY a nevím jak odstranit mezeru mezi logem a MENU (resp - vodorovným menu s nadpisy stránek). Jinak bomba šablona to zase jooooooooooo

-- 12.11.2012 22:10 --

Ještě dodatek: tady http://ceske-sablony.cz/mystique-theme/ je ten překlad té základní šablony trošilinku to počeští...ale ne všech těch 700 hlášek, to zase ne :-) Kdyby měl někdo komplet te full verze, nebylo by to špatný dát link :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se