Volná diskuze

Bartes
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 10.11.2012
Pánové, hraje na odreagování PC hry? V poslední době jsem zjistil, že mne to poměrně zklidňuje:-). Jaká je Vaše volba?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Má nejoblíbenější PS hra je Google analytics a lituji že mě nebavila mnohem dříve. Místo hraní reddragonu, travianu a Doty v minulosti.

-- 13. 11. 2012 09:52 --

Má nejoblíbenější PS hra je Google analytics a lituji že mě nebavila mnohem dříve. Místo hraní reddragonu, travianu a Doty v minulosti.

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Mně teď baví Diablo a to aktuální díl:-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Diablo je opravdu fenomén, vzpomínáte také na Unreal Tournament?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Hraní bylo i pro mě jednu dobu dobré k odreagování, Unreal, CS, COD nejlépe on-line a pak hurá zas do práce. Dneska už na to ale nějak není čas, ta doba aktivních klanů a večerních ligových zápasů už je bohužel pryč. No snad někdy .-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Talmer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 25.06.2012
Turek píše:
Má nejoblíbenější PC hra je Google analytics a lituji že mě nebavila mnohem dříve. Místo hraní reddragonu, travianu a Doty v minulosti.


Jsem na tom stejně, jen místo Doty to byly Divoké kmeny :D

A teď občas (denně) podlehnu http://www.quakelive.com/ :/

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Dle mého tu a tam si zahrát a zapomenout na starosti, je lepší než chodit do hospody. Nestojí to skoro nic. :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pepi. píše:
Dle mého tu a tam si zahrát a zapomenout na starosti, je lepší než chodit do hospody. Nestojí to skoro nic. :-)


Tak přesně tohle říká i moje žena :-D Asi na tom něco bude :-D Navíc já bych se v hospodě tedy moc neodreagoval :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez píše:

Tak přesně tohle říká i moje žena :-D Asi na tom něco bude :-D Navíc já bych se v hospodě tedy moc neodreagoval :-D


To já zas jo a celkem to funguje :D

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Možností na odreagování je víc. Však co si my chlapi budeme nalhávat:-)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Hry hraju pouze na Xboxu a iPadu (dobrý na zkrácení dlouhé chvíle) ale maximálně ty 4 hodiny týdně. Jeden čas jsem hrál Travian a to byl neskutečnej žrout času, teď se podobným hrám vyhýbám. S finanční náročností to je +- na úrovni hospody.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
idp píše:
Hry hraju pouze na Xboxu a iPadu (dobrý na zkrácení dlouhé chvíle) ale maximálně ty 4 hodiny týdně. Jeden čas jsem hrál Travian a to byl neskutečnej žrout času, teď se podobným hrám vyhýbám. S finanční náročností to je +- na úrovni hospody.


Co hraješ na Xboxu ? já si koupil na odreagování Kinetic a jsou tam super pecky, včera jsem si dal hodinku golfu :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Momentálně hraju Mafii a učím se na kytaru s Rocksmith.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Ja som čakal ako pes na Torchlight II a najbližšiu hru ktorú si budem chcieť zahrať je Crysis 3

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Tiež som sa v minulosti vedel pri hrách odreagovať, dnes už na hry nie je čas, resp. už ma ani nebaví tráviť čas hraním hier.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já jsem kdysi hrál, dneska si raději čtu články z RSS, poslouchám infoprodukty, čtu knížky, kouknu na film nebo jdu na pivko či sport. Hry už mi přijdou jako ztráta času.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já už na pc nehrál nic minimálně 5 let, jelikož jsem si koupil xboxe. Před cca rokem a kousek šel z bytu, jelikož jsem ho nezapnul hoooodně dlouho a jen se na to prášilo. Když se chci odreagovat, tak vím o mnoho věcech, které jsou užitečnější a příjemnější, jak pařit nějaké hry.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pamatuji si dobu, kdy jsem pár let zpátky hrál Ikariam (něco jako Travian) a pak samozřejmě plnohodnotné PC hry - COD, Stronghold, BFME 1, 2 a hlavně série Battlefield - Vietnam, 2...
Poslední dobou jsem propadl zcela webovým hrám, především php a mysql.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se