Volná diskuze

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Ahoj všem,

jste spokojení s novým e-mailem na seznamu? Načítání trvá opravdu dlouho. Jak to máte vy? Myslíte, že je problém v mém PC?

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Super, díky přečtu.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
jedine pozitivum - vice štítku k dispozici. jinak uplně na ho... není tu možnost zapsat si poznamky, ani odesilat SMS.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já na Seznamu e-mail mám, ale téměř tam nechodím. Od té doby, co jsem si asi před 9 lety založil Gmail jsem tam ... mají to více promakané a navíc tam mám všechny služby Google pěkně na jednom místě :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Využil jsem ho jen jednou ze zvědavosti, jinak používám Thunderbird, kde se mně pracuje nejlíp.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tolik mé starší vyjádření k emailu od Seznamu ;-) http://kecykveci.cz/nejhorsi-inovace-ro ... d-seznamu/
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Seznam mail = mail na registraci pro pofidérní systémy, aby spam neotravoval "normální" schránky... Nic víc se od něj čekat nedá. Me poměrně hodně vadí, že když odesílám soubor s přílohou, tak ve špičce, kdy je na mailu hodně lidí trvá třídění zpráv od 30 minut do klidně 2 hodin, možná i déle. Pak ztrácí mail jako médium rychlé komuniakce smysl a raději data zanesu dotyčnému na flashce, pokud není daleko...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se