Volná diskuze

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Omlouvám se, že tady zahlcuji diskuzi. Ale jistě mi poradíte. Nevím, kde je problém, ale nefunguje mi Skype. SPustí se mi přihlašovací okno, vložím údaje a přihlašovaní trvá snad půl hodiny a nakonec se stejně nepřihlásím. Máte někdo podobné problémy? Díky všem za rady.

-- 13. 11. 2012 13:13 --

Funguje vůbec technická podpora pro Skype ? Díky:-)

Heroik
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 15.10.2012
Měl jsem podobný problém, řešení je reinstal, který zabere pár minut oproti zdlouhavému čekání na (ne)přihlášení
Chcete být vidět? Chcete změnit své podnikání? Obraťte se na mně. Dělám věci jinak.
 Tichá občanská válka v Rusku

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Já už jsem několikrát SKype odinstalovala a pak znovu nainstalovala, ale výsledek je pořád stejný. Nyní mi to dělá také u ICQ.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Myslím, že tohle způsoboval nějaký konkrétní port, nějak se to hádá a skype a icq pak nejedou, myslím že strýček Google někde bude mít řešení, hledej na netu, někde jsem to kdysi četl.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Díky moc...zkusím to.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Myslím, že je to port 80, ale nejsem v tomhle zrovna moc chytrej :). Nepoužíváš se Skype současně nějaký jiný program, který by mohl Skype blokovat? Třeba nějaký webový server? Jestli ho máš zapnutej, tak Ti skype fungovat nebude. Mě to myslím třeba s Wamp serverem taky nefunguje, viz.: http://knut.brloh.eu/pocitace-telefony/ ... mem-skype/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se