Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar. Prosím o radu. jak doplnit informace do systemu z uctu z PaPal:

Payment

Payment Threshold - 0
Ssn - zde mám doplnit co? kde to najdu?
Payment Name Type - Personal name
Paypal Login - muj login
Payment Method - check

Právě jsem našel, že SSN znamená Social Security number. ale nevím kde ho najdu v systému PayPal...právě jsem zaregistroval platební kartu. musim na SSN počkat?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No já někde kdesi četl, že SSN je jakoby rodné číslo.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Sikec: chce to po me affil system a na PayPal jsem ho nenasel

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Aha...tak poud jsi ho tam nezadal, tak tam nebude...co řeba IČ podnikatele? Ale fakt nevím...a je to tam fakt nutný?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To je na tuty IČ protože pro affil asi potřebuješ Pay Payl účet jako podnikatel.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: určitě IČ? je to pro system potenza... taky nevim co zadat do login paypal - je to snad email?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No stoprocentně ti to neřeknu, protože mám u potenzy normální účet a ne PayPayl, ale logicky pro affil podle mě potřebuješ ten business účet u PayPaylu a to bude asi ono.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: taky nechapu, proc musim mit u české firmy zahraniční službu. kde je možnost normálního účtu? našel jsem tam jen paypal platby. už by si mohl nechat zhotovit vlastni administracni system a nepouzivat tyhle shity (jako udelala treba epoluprace).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No bejvalo to v nastavení účtu a teď koukám je tam fakt jenom PayPal, no já věděl proč se na tuhle síť vys...
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
SSN = Social Security Number - to asi jako občan ČR nevyplníš, je to americké číslo daňového poplatníka :D Mrkni na nastavení státu a další věci.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
SSN nemas a konec. Zadne IC to neni.
no cooking

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pěkný, koukám, že budu mít vůbec problém si peníze z toho affilu vůbec vybrat. na změny v admin. vůbec nereagují :-(

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
je to pro system potenza...


potenza.cz?

To vypada na ceske s.r.o.
no cooking

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
tim: jo, česká společnost používající zahraniční affiliate system. nechapu. točí se jim tam tolik peněz a nemůžou si nechat vytvořit vlastní affiliate system jako ma například espoluprace. :-(
A jak čtu negativní recenze nejen lidí, co vydělávají přes bannery, ale i od inzerentu, tak to bude asi další nemilá zkušenost jako s ostatními affiliate systemy.

U Bankeratu jsem se zasmal - pres 3 měsíce nic a pak když se teda ozvu, jak dlouho se tedy bude čekat na zaplacení 1.splátky klientem (obvykle bývá následují měsíc), tak mi přistálo 600kč hned za 2 dny...nijak jsem nereagoval, tak se asi rozhodli mi přisypat dalších 600kč.. (btw. něco z 125 zájemců, co jsem jim dodal. nepočítám větší částk, která je někde "na půl cesty").

České affiliate systémy jsou prostě výsměch - nemáte přehled o tom, kolik lidí si zadá poptávku (pouze tolik, kolik vám systém přizná) a ani o tom v jaké stavu ty poptávky jsou. Nemluvím ani o provizi, ze které oni mají min. 100% (když si tak vezmete, že vám přiznají každý 5-7.obchod, tak těch stovek procent bude daleko větší - ale to už je problém přiznání obchod ze strny inzerenta).

Já naštěsí přes affiliate system řešim tak 10% obchodu (co se mi nevyplatí odbavovat přímo) a celkem lituju lidi, co tráví hodiny vytvářením stránek pro PPC reklamu nebo affiliate systémy...možná tak dobrý pro náklady na zábavu studentovi na koleji :-)

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Kdyz je ceska, tak nechapu, co tady resis SSN.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se