Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Mám spoustu volných a nevyužitých domén, které bych chtěl později třeba prodat nebo na nich něco vybudovat. Některé jsou fakt pěkné kousky a tak hledám řešení co s nimi.
Napadlo mě, že bych prostě na každou z nich udělal html page kde by bylo nějaký info, kontaktní formulář a oznámení o tom, že doménu je možno koupit. Nepředpokládám nějaký obrovský traffic, ale lepši než blank page.

Řešil už tohle někdo ? Jak ? Díky

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já tématické domény přesměrovávám na běžící projekty, zvláště pokud mají nějaké ranky a historii. U ostatních dělám jednoduchou html stránku s nějakou informací a tak jednou až dvěma normo stranami textu, i takové domény mnohdy získají nějaký rank a jsou v indexu. Málekterou nechávám prázdnou je to škoda.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
nech si vytvořit MFA weby ;) třeba ode mě :D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass ak tam máš nejaké kúsky s PR 2 + SR 3 + pošli, vykúpim takmer všetko..

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Řešil jsem to přesně jak píšeš. Na doménu jsem umístil miniweb s informací o tom, že doména je na prodej a sem tam koukám na násvtěvnost v GA. Tady je ukázka: http://ppcsystemy.cz. Reálný přínos? 2 realizované prodeje a poměrně hodně emailů s dotazem na ceny, s čímž jsem spokojen :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já na volné domény povětšinou hodím miniweb s nějakým tím infem, které tam je do doby, než se na ten web vrhnu. Dle mě je to lepší, než aby ty domény ležely úplně ladem.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já se kupováním a prodávání domén nevěnuji, mám jich pár desítek, koupím spíš náhodně, nebo že se mi líbí.
Ve většině případů na nich dělám jednoduché informační mini stránky například poslední Televize.biz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: řešim uplně to samé...některé weby i rok bez obsahu, jen to žere prachy :-)

nabídni, třeba něco koupim.

a jinak mě napadá asi trochu zalobovat a hodit na weby nějaké zpětné odkazy

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Lany píše:
Řešil jsem to přesně jak píšeš. Na doménu jsem umístil miniweb s informací o tom, že doména je na prodej a sem tam koukám na násvtěvnost v GA. Tady je ukázka: http://ppcsystemy.cz. Reálný přínos? 2 realizované prodeje a poměrně hodně emailů s dotazem na ceny, s čímž jsem spokojen :)


Přesně něco takového mám teď v plánu :)

To all: Domény nebudu prozatím nabízet, uvidíme časem. Zkoušel jsem něco prodat zde přes aukci( ty slabší domény, ale tak byly pěkné) a nic, takže tak :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Clicker109 píše:
nech si vytvořit MFA weby ;) třeba ode mě :D


zrovna jednu šablonu hledám. našel jsem fajn kousek, třeba se ti bude hodit http://www.free-template.eu/temp-html/021/index.html

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vypadá to dobře, jen bych možná něco udělal s obrázkem u DOMÉNY NA PRODEJ (trochu z něj bolí oči, aspoň mě, jelikož mi přijde takový rozmazaný v kombinaci s bílou). Jinak si myslím, že to splňuje vše podstatné, co by mělo ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To sem tam fláknul první img co jsem našel :) Ale díky za připomínku :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se