Software

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
mám trochu problém. stala se mi nehoda a na disku který byl rozdělený na C a D se odstranil oddíl D

Data tam zustala (vidím obsazené místo) ale nejde se k nim dostat. nevíte někdo jak na to? Jsou tam faktury :(

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tohle jsem kdysi řešil tuším přes nástroj Partition Magic, nevím ale jak fungují nové verze, já ho měl pro Win XP a tam to šlo, spojil mi nazpět celý disk do oddílu C a data tam zůstala, pak jsem to zase rozdělil a bylo to. Nevím ale jestli seženeš pro novější Win solidní verzi. Některé jsou osekané a právě tahle funkce tam nejde, no zkus hledat.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jestli ti jde jen o faktury a nebude ti vadit, že stratíš strukturu adresářů tak můžeš využít TestDisk nebo Recuvu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Než s tím provedeš nějakou prasečinu, občas pomůže mrknout se na stejný HDD v Linuxu. Pokud jsi pomrvil něco ve Woknech, tak Linuxu to někdy nemusí vadit. Pak různé záchranné programy, ale JENOM číst a NIC neměnit. Když to selže, tak šupky hupky do specializované firmy a pořádně klopit zlaťáky...

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Partition Magic byl super program, primo revolucni, ale nebyl primarne urceny na data recovery.
no cooking

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
No tak nic nepomohlo :( asi se bez toho budu muset obejít nějak.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Zatím mě vždy TestDisk a Recuva pomohli, ještě můžeš zkusit disk projet z jiného systému (aby jsi nehledal data na tom samém na kterém běží OS a program).
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Tak nakonec pomohl recuvu. ale vytáhl to až po formátu disku!

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Pred takovyma pokusama si vzdy udelat image kopii na jiny disk a s tim si teprve hrat, pak mas vice pokusu...
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se