Volná diskuze

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Dobrý deň,

na začiatku prázdnin som si našiel jednu velmi peknú expirovanú doménu, ktorá každú chvílu mala byť volná, bola to doména akcni-notebooky.cz
každý deň som je checkoval niekolko krát denne, až raz jedného pekného dňa kedy som vstal ľavou nohou z postele, doménu mala daukce.
Prišlo mi to ako dosť nefér vzhľadom k tomu koľko námahy som do toho vložil.
Zaujímalo by ma, či je možné predbehnúť takýchto registrátorov. Dnes som našiel dalšiu doménu a nechcel by som o ňu prísť.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
hlidat aukce...koupit jeste drive nez domena expiruje, to je celkem logicky. jen u dobrych domen se priprav na vetsi cenu. pripadne se podivat do hlavicky majitele (nic.cz) webu a konktatovat ho...

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
nedá sa vypočítať kedy bude doména volná?

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Luxato píše:
Prišlo mi to ako dosť nefér vzhľadom k tomu koľko námahy som do toho vložil.


Posilujes nohy a pak se divis ze nemas svaly na ruce? To spatne vynalozena "namaha".

Na dAukci jsi mel stejnou sanci jako ostatni.

Jinak ta dAukce to checkuje casteji nez ty, takze si to pravem zaslouzila. Nekolikrat denne je malo.
no cooking

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Máš pravdu, to čo som robil nebolo efektívne

opäť máš pravdu, mal som rovnakú šancu ako ostatní, ale je rozdiel dať za doménu 150kč a niekolko tisíc

neviem prečo ale zas máš pravdu,no daukce to ale určite nerobí ručne ako ja

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Luxato: dneska musi mit domena hodne zajimavej vyraz, abych ji koupil...a nebo stari domeny, pripadne rank. doporucuju, spojit se primo s majitelem. predejdes tak treba i te aukci :-D

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Tá doména ma zaujala hlavne kvôli spätným odkazom a tomu čo na nej pred tým bežalo.

A čo ak majitel akurát zabudol predĺžiť tú doménu a keď mu napíšem poďakuje a predĺži si ju? :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Luxato píše:
neviem prečo ale zas máš pravdu,no daukce to ale určite nerobí ručne ako ja


Ne nedělají to ručně, mají na to robota, který to zkontroluje několikrát za minutu, proti němu máš jen pramalou šanci, navíc těch robotů je tam víc, protože domény nechytá jen Daukce.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Ne nedělají to ručně, mají na to robota, který to zkontroluje několikrát za minutu, proti němu máš jen pramalou šanci, navíc těch robotů je tam víc, protože domény nechytá jen Daukce.


Konečne viem na čom som :D díky

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Sam sanci nemas. Odchyt probiha v milisekundach. Zkus subreg.cz, ten chyta bez nasledne aukce.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Luxato píše:
Tá doména ma zaujala hlavne kvôli spätným odkazom a tomu čo na nej pred tým bežalo.

A čo ak majitel akurát zabudol predĺžiť tú doménu a keď mu napíšem poďakuje a predĺži si ju? :D


haha. tak přesně tuhle reakci jsem čekal :-D. no je to risk. Treba gigaserver.cz nabízí tuhle službu za 100kč. když se blíží expirace, začnou bombardovat server požadavkem na registraci snad každou vteřinu (nevim přesně, ale takhel mi to vysvětlovali). ale 100% záruku tam nemás...asi nejlepsi je podivat se u expirovanych domen v minulosti do hlavicky a tak zjistis, ktery registrator je ucinejsi a rychlejsi.

...Kdyz se jim to nepovede, tak ti tu 100ku vrati.

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Tak to si mi teraz velmi pomohol, v Gigaservery som stály zákazník a túto službu som si u nich vôbec nevšimol. Už aj im píšem správu

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Luxato: NZ. pak se poděl o zkušenost. zajímá mě jak to dopadne. neumějí teda ještě skrýt majitele domény - to umí jiní registrátoři, ale jinak taky skoro všechny weby mám u nich a celkem spokojenost. kvalitní tech. podpora.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pred časom som sa aktívne venoval odchytu domén, momentálne ich príliš nesleudujem, ale môžem povedať, že cez Subreg sa mi podarilo odchytiť viacej domén ako cez Gigaserver.

gigaserver
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 24.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
neumějí teda ještě skrýt majitele domény

V rámci CZ domény umíme skrýt maximum co nabízí .CZ doména skrýt. Můžete to udělat i sám přímo zde https://domeny.gigaserver.cz/system/kon ... ntakt.html - snad pomůže :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pánové, jen takový dotaz na dAukci, pokud si předregistruji doménu, momentálně je už v expiraci a dotyčný jí nakonec stejně prodlouží, ten kredit za tu předregistraci se vrací zpět do kreditu že ? Nějak jsem to tam nikde nevyčetl. Apropó nějak jsem žil v domnění, že domény .CZ mají dobu expirace jen měsíc a co tak koukám doména je blokovaná až do ledna.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se