Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar, co říkáte na nový system mClick.cz? Máte s ním někdo už zkušenosti?

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
ted jsem na to koukal a docela se mi to líbí :))

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Teď jsem sem chtěl vložit podobné vlákno týkající se nového PPC systému. Systém není špatný (podle obrázků), ale co mi dělá starosti je firma, která za systémem stojí. Viz. její dřívější aktitity.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Teď jsem sem chtěl vložit podobné vlákno týkající se nového PPC systému. Systém není špatný (podle obrázků), ale co mi dělá starosti je firma, která za systémem stojí. Viz. její dřívější aktitity.


Můžeš to prosím (klidně do SZ) konretizovat?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky jsem to už prošel a něco k tomu napsal na blog, jako první dojmy jsou víc než dobré, uvidíme jestli se to chytne, vypadá to ale dobře.
http://www.1bloger.cz/rubriky/net-a-it/ ... de-uspesny
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Podmínky vypadají v pohodě, tedy až na tu pasáž o zpracování údajů. Z toho moc dobrý pocit nemám. Je to jak pozvánka do spam klubu. Jinak jsem nenašel omezení, kam se to nesmí dávat. Takže ideální pro warez a online filmy?

Ten affil je taky slabota. 3% je hodně málo na to že to teď rozjíždí.

Alespoň nemají zakázanou arbitráž, takže by se tím mohl s dostatkem publisherů krmit affil.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Otakar Pěnkava píše:
Teď jsem sem chtěl vložit podobné vlákno týkající se nového PPC systému. Systém není špatný (podle obrázků), ale co mi dělá starosti je firma, která za systémem stojí. Viz. její dřívější aktitity.



dřívější? :-) myslíš půjčky? v tom dělají stále, ne

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
Budou paběrkovat kvůli nedostatku kvalitních inzertních ploch.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že moc šance uspět není a výrazně tomu pomáhá i to, kdo za tím stojí. Mě osobně naprosto nic nemotivuje k tomu, abych ho vůbec vyzkoušel, i kdyby minulost vlastníka byla jiná a podle mě se k tomu stejně postaví hodně lidí.

Do systému se zaregistrují maximálně weby, co neuspějí u Skliku a mají pochybný obsah stránek. Co se týká inzerentů, tak to bude dosti podobné, kdo bude inzerovat tam, kde není moc co získat.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Web vyzerá slušne, ale pochybujem, že majú podchytené nejaké veľké portály, kde sa budú ich plochy zobrazovať. Pre mňa zbytočný PPC systém. Vhodné nanajvyš na filmové weby a podobné stránky.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Inzerujete tam již někdo?
Já jsem si ze zvědavosti vytvořil dvě kampaně (10 inz) text i banner všeobecný jen tak cak cak
začínám od 0,5 - 1.-
za 3 dny zatím bez zobrazení zítra jdu na 1,5.- :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
wico píše:
Inzerujete tam již někdo?
Já jsem si ze zvědavosti vytvořil dvě kampaně (10 inz) text i banner všeobecný jen tak cak cak
začínám od 0,5 - 1.-
za 3 dny zatím bez zobrazení zítra jdu na 1,5.- :)


Tak to je přesně ono - nejsou plochy, nemohou zobrazovat... A protože nezobrazují, tak nejsou inzerenti a proto nejsou plochy... Začarovaný kruh. Nějak nechápu, proč jde někdo hlavou proti zdi a jak chce konkurovat... Takových podobných (akorát bannerových) sytémů tu před ár lety bylo hodně a jak skončili...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jde to sice pomalu, ale jde, já už mám dokonce první vydělané peníze :-) Oni se témata rozjedou, ještě jsem neviděl systém, který by hned ze startu zobrazoval ve velkém všechna témata. Uvědomte si, že je to Český systém, to není AdWords. Seznam taky nějak začínal a vypadalo to podobně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Inzerenti nemají důvod tam nenalít peníze. Ceny za klik mi zatím připomínají AdSense když byl v eurech :)

lump
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.11.2012
mclick jsem začal používat a myslím si, že šanci na trhu budou mít. ze začátku je jasný, že budou částky nízké, protože tam není konkurence jako u adwords a skliku a když tam budete jako jediná firma, tak tam prostě dáte nízké výdaje. ale čase si myslím, že to poroste. zkušenosti a celkové hodnocení mclicku jsem sepsal na svých stránkách http://lump.vyjimecny.cz/mclick.html

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se