Kritika stránek

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Ahoj všichni!

Chci vás poprosit o kritiku webu http://conanohy.cz

Jedná se o (můj první) affil web se zaměřením na prodej bot. Věřím, že tu na fóru je mnoho zkušených, kteří problematice affiliate rozumí 100x lépe, než já. Prosím vás tedy o shovívavost.

Snažil jsem se ten web udělat co nejpřehlednější a nejjednodušší, ale vzhledem k tomu, že do něj koukám delší dobu, začínám ztrácet souvislosti, přijde mi, že je buď vše ok nebo naopak vše špatně :D

Doufám, že po back-endové stránce mám vše hotovo a nejsou nikde hrubé chyby, protože řešit ve WP nefunkčnost některých pluginů (např. problémy se Subscribe2 (mám dojem, že mi nešlo nijak extra upravit Subscribe2 widget) jsem řešil hledáním nového, až jsem našel http://www.wysija.com/ která se zdá být OK, atd atd.) s mojí chabou znalostí PHP bylo někdy téměř nad moje síly :)

Přijímám cokoliv, kritiku, postřehy, nápady i věty typu "vykašli se na to, nemá to cenu".

Mým prvním cílem je získat zpětné odkazy a vydělat minimální částku k výplatě (= 500 Kč), a podle toho jak dlouho bude fáze dvě trvat, uvidím co dál.

Díky!

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
No mě se to celkem líbí. Jen je škoda že tam nedostaneš všechny produkty, nebo aspoň o trochu více vložit ručně.

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Díky! :) Všechny tam asi fakt nedostanu, ale myslím si, že díky Advanced Custom Fields (doporučuju!) mi půjde práce teď víc od ruky :) takže si píšu - přidat víc produktů a nebýt tak líné čuně :o)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Jako líbí se mi to i v tom že stačí vyměnit texty a můžeš to použít na cokoliv :) Mohu ti doporučit Affil od nás, o více info si napiš - jde o velice podobné téma, kde moc konkurence není.. Nebo mi prodej tvoje řešení :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Laik se ptá proč není nějaký pěkný hader to je schválně tak?

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Díky za reakci wico :) Je to schválně - když jsem web upravoval na svém pc (1680x1050) tak mi tam header chyběl a už jsem i vymýšlel co s tím, ale potom jsem veškerou práci přesunul na nb, a tu na 1366x768 jsem zjitil, že na výšku vidím maximálně nadpis naposledy přidaných bot, takže jsou to jen 4 call-to-action (3 ty boty nahoře + newsletter). V tomhle případě si myslím, že je lepší zobrazit boty než poutat pozornost headerem, ale třeba se mýlím :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Za mě asi tolik:

1) Web - proč mi design připadá, že vypadá jak Slevomat? Zejména pak tlačítka atd... Nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale u mě Slevomat = honem pryč, takže já bych při příchodu na takový web okamžitě odcházel.
2) Nelíbí se mi navigace dole - je to takové nepřehledné a určitě bych se v ní nevyznal.
3) Sposta produktů na jedno stránce - to mi přijde značně nepřehldné, protože nevím kam dřívě koukat nebo klikat :-)
4) Uvádějí "slev - NEslev"! Například lodičky, uvádíš cenu -49%, ale když na ně kliknu, tak jsou za litra... To je běžná prodejní cena "bez slevy" a já jako jeden z provozovatelů největšího e-shopu s obuví v ČR bych to asi měl vědět. Je to taková hnusná bouda na lidi, kterou stejně prokouknou a nasereš je

Ale pochválil bych, že design je čistý a není zastaralý. Pokud si tohle dělal na WP, tak dobrá práce.

Jinak pokud chceš vydělávat na botech na internetu, tak se bych doporučil vykašlat se na nějaký podivný affily a ozvat se mě. Nabízíme přeposílání objednávek, doprshipment i velkoobchodní spolupráci. Na affil jsem nenašli bohužel žádnou vhodnou affiliate síť, takže zatím není a dokud nějaká normální affiliate síť nebude, tak asi nebude asi afiil.

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
1) To bude asi tím, že je to postavené na twitter bootstrap, mě se to zezačátku dost líblo, teď už to mám samozřejmě okoukané, ale vzhledem k tomu jak dlouho mi trvalo to celé poskládat a upraivt tak jak chci to asi zásadně měnit nebudu. Na slevomat nechodím, ale mrknu se a případně web nějak upravím :)
2) Ano, pravda, upravím to, díky :)
3) Myslíš hlavní stránku? Je pravda že je tam toho hodně, snažil jsem se navodit pocit, že je web plný, ačkoliv je tam teď asi 7 nebo 8 "profilů" bot. Mohl bych ty troje horní boty hodit jinam, nebo zmenšit jejich náhledy, nebo ... popřemýšlím!
4) Je fajn, že víš že je to běžná cena bez slevy, já to nevím. Beru informace z dodohop.cz, jestli dělají nebo nedělají slevy uměle je to vcelku jejich věc, pravdou je, že bych tu slevu mohl vyhodit.

Je to WP + free twitter bootstrap šablona plus pár pluginů a pár opravdu základních php podmínek (především s kombinací s výše zmíněným ACF). Takže díky, dost jsem se u toho naučil a zároveň zjistil, kolik toho neumím :D

No boty na internetu, koukal jsem se na seriál "jak vytvořit affil web" na affilblogu, kde jednou z rad bylo vytvořit affil na něco, co majitele zajímá. A mě napadly boty :D Takže né že bych se tím chtěl přímo živit, spíš mi to zezačátku přišlo jako dobrý myšlenka (postupně střízlivím). Našel jsem teď ale trochu jiné odvětví, které má podle mě trochu vyšší konverze než eshop.

Díky za reakce! :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Stránky se mně líbí, akorát ti nefunguje stránka zimní boty.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Díky idp, opravil jsem to (resp. zatím skryl v menu).

Udělal jsem dnes pár změn - hodil jsem blok s trojicí bot až za "poslední přidané" a do sidebaru přidal nad newsletter buttony s odkazy na kompletní nabídku, uvidíme.

Zatím teda asi 80 kliků a bez konverze, ale ještě pořád nepropadám skepsi :D

I tak vám všem děkuju :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se