Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Odpovídal jsem tady tak na 7-8 poptávek a nabízel tematické PR weby. Neduplicitní, protože je píši sám. Ranky taky mají. V podstatě se mi nikdo neozval, resp. ozval a pak už nereagoval. To se ztrácí i tu ta elementární slušnost říci, že weby co nabízím jsou pro ně na hovno a že je nechtějí? Přitom ti lidé poptávají stále dokola a dokola...nějak to nechápu. Jak jste na tom ostatní? Neříkám, že píšu zázračně, nicméně na zveřejnění někým napsaného článku na blogu s vysokou profilací, kde jsou vyšší desítky článků k věci....hmmm pak už nevím co by kdo chtěl.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pošli linky do PM. Osobne sa snažím odpísať všetkým..

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tobě jsem Marku taky psal někdy v létě :-) Ale ty jsi aspoň odpověděl, že nemáš zájem :-) Ale to jsem ti nabízel jen jeden webík....

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jestli to nebude i tím, že poptávají sice PR článek, ale chtějí ho někde na webu/blogu, kam někdo chodí a také si ho přečte na rozdíl od pouhého PR webu. Tak je jasné, že slušnost je napsat alespoň trhni si nohou, pokud reakce na poptávku obsahuje vše, co se poptává. Já též neztrácím čas odpovídáním někomu, kdo si ani můj text nepřečte celý a nedodá vše, co chci.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to alijosha: Jo mám to tam napsaný blbě...nejedná se o PR weby. Jsou to normální blogy k věci. Na každým je maximálně zatím jeden PR článek a postů jsou někde i řádově stovky...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Vzpomínám si že jsem si nějak z těch tvých webů nevybral to správné téma, nicméně pokud už jich máš víc, tak je možné, že mě to taky minulo.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
sikec píše:
Tobě jsem Marku taky psal někdy v létě :-) Ale ty jsi aspoň odpověděl, že nemáš zájem :-) Ale to jsem ti nabízel jen jeden webík....


Ak tam máš nejaké weby s vyššími rankami, prepošli. Skúpil by som celé weby. (Ponuky môžu posielať aj iní..)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se