Affiliate

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Zdravím,
chtěl jsem se optat jaký jste zažili nejlepší affiliate program. Který vyplácel nejvíce, případně na kterém jste nejvíce vydělali. Popřípadě který používáte teď.

Já kdysi když začalo Aukro. Tam jsem trhnul peníze. Pak se to rozkřiklo a už to nevynášelo tolik.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Aukro na začátku. Desetitisícové faktury za měsíc :)

Dobrý je i placla (bez větší námahy stačilo udělat recenzi a v případné zmíňce dát affil link), ale tam jsou jen lidi na rok. Pak z nich nic není. Takže spíše krátkodobá záležitost. Chtělo by to konkurenci :)

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Já aktuálně používám CJ.com. Jsou tam zaregistrovaní i větší čeští giganti jako Vodafone, T-Mobile, Pixmac nebo např. Spa.cz, Slevomat, BonyBony a plno dalších. Celkem to i vynáší oproti ostatním affilům.

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Cj.com maji ceskou administraci?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Cj budu muset zkouknout. Registroval jsem se tam kvůli godaddy affilu, ale ten mi zamítly. Pak jsem to neřešil. Navíc tam nebude taková konkurence, protože je jen pro plátce DPH.

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
AthoX píše:
Cj.com maji ceskou administraci?

Administraci v češtině nemají ale jsou tam inzerenti z celého světa. I z ČR je jich tam dost.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Bartolomej - otázku si položil veľmi zle. Mal by si sa skôr spýtať, ktorý by sa najviac hodil na tvoj web a linknúť ho.
Na web topzena.sk sa určite viac hodí affil na parfumy alebo kozmetiku a módu.
Na kusi.sk zase na počítače, techniku a webhosting.
A na také Magazino.sk by som zase dával niečo na štýl Aukra. :)

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Kusi: Já kdysi měl web, kde jsem vydělával na Aukru. Web jsem zrušil v listopadu/prosinci 2007 (nulové výdělky). Nyní žádný takový web nemám a rád bych si vybudoval znovu nějaký web, ale nemá cenu cokoliv budovat, pokud na to nejsou slušné affiláky.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
aha, uz to chapem. Ale s tymto asi nepomozem. Predsa len najlepsie je spracovat temu, o ktoru ma autor zaujem :)
Inak su tu Google trendy.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
To je blbost takto brát. Nemusí se ti dařit stejně jako jiným v tom oboru. Musíš brát obor, kterému rozumíš, abys mohl dodávat pravidelně informace.
Dobrý affil je třeba na mall.cz, který je možná největším eshopem u nás. Roku 2010 vyplatili například 8 melounů na provizích.
Navíc sortiment mají široký od elektra po psí žrádlo. Navíc výplaty od 50Kč :D
Možná zkus nějaký slevomat, ale to je blbost, protože toho je všude tuny.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Ačkoliv je obrovská konkurence tak mi prozatím vydělala Invia, jinak s ostatními je to slabota, hodně zrušených objednávek, nízká konverze :-/

modrasek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 29.07.2011
Taky jsem byl na aukru, pak dlouho nic a teď Eltasat.
http://www.eltasat.cz/scripts/affiliate_program.php

buydomain
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 12.10.2011
invia
www.buydomain.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
aký affil by ste odporučili vyskúšať ? narazili ste na nejaké zaujímavé ponuky so slušnou províziou?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pro ty co by rádi vyzkoušeli CJ.com ale nejsou plátci DPH, se právě naskytla zajímavá příležitost, více si přečtěte v článku od Lukáše.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se