SEO

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ahoj, rád bych se zeptal, zda nekdo nemá nějaký software, nebo online aplikaci či web, kde bych si zadal, který web mám se kterým prolinkovaný a graficky by mi to soft znázornil - chci to použít pro PR weby. Teď si to kreslím na papír a začínám se ztrácet a překreslovat je to na sto let....

Prakticky mi stací něco, kde budou bloky "WEB 1", "WEB 2", "WEB 3"..... a mezi nima šipky odkud se kam odkazuje...

Pomůže mi někdo prosím?

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Pokud hledáš něco specializovanýho, nic jsem neviděl :( ale možná ti bude stačit FreeMind - http://freemind.sourceforge.net/wiki/in ... /Main_Page

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Nejsem si jistý, zda je to ono, ale kouknu na to... Prostě potřebuju něco, kde budou kolečka/čtverečky, které označím jako určité WWW a budu moci mezi nima kreslit šípky nebo cokoliv jiného co bude znázorňovat odkaz Z -> NA

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Toto by se ti mohlo hodit bubbl.us

Příklad použití: http://mrsmichalsky.files.wordpress.com ... bbl-us.jpg
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jak na třídění bioodpadu

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No a co aplikaci, která ti po zadání X webů zobrazí jejich možné propojení pokud na sebe odkazují. To by nemuselo být nic složitého ne ?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Pebro píše:
Toto by se ti mohlo hodit bubbl.us

Příklad použití: http://mrsmichalsky.files.wordpress.com ... bbl-us.jpg


To vypadá docela už jako to co hledám... Zkusím to někde najít a rozbehnout.

-- 22. 11. 2012 16:48 --

Wladass píše:
No a co aplikaci, která ti po zadání X webů zobrazí jejich možné propojení pokud na sebe odkazují. To by nemuselo být nic složitého ne ?


Pokud ji někdo vytvoří nebo ji už má, tak ano :-)

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Wladass: složité to není, několik takových služeb dokonce i je, ale zobrazí to všechny odkazy i cizí (je to pak dosti velká chaotická mapa) což v tomto případě nechce. Přehlednější je tedy když to udělá/nakreslí sám.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jak na třídění bioodpadu

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Pebro píše:
Wladass: složité to není, několik takových služeb dokonce i je, ale zobrazí to všechny odkazy i cizí (je to pak dosti velká chaotická mapa) což v tomto případě nechce. Přehlednější je tedy když to udělá/nakreslí sám.


Mohu se zeptat jaké konkrétní sllužby to dělají i s jinými odkazy z venčí?

A předpokládám, že to nebude zdarma, nebo něco ano?

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Tuším SEO powersuite dokázal v reportu vygenerovat vzájemné prolinkování webů. Narazil jsem i na webovou službu, která to taky uměla (ale u cz stránek to moc nefungovalo), bohužel teď ji asi nedohledám.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jak na třídění bioodpadu

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Naprogramování takový služby není těžký. Horší je, odkud brát počty odkazů resp. vybrat systém, který má v db nejvíce českých webů. Taky by už někdo mohl vytvořit něco pro cz/sk weby

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
A proto když to chci pro cca 80 PR webů, které budu prolinkovavat já, tak jsem chtěl, že bych nehledal linky přes nějaký vyhledávač, ale zadal bych je postupně, jak to budu tvořit sám, jen abych měl přehled, že někam vede jeden dokaz a jinam 20... O víc mi nešlo :-) Jsem takovej perfekcionalista a mám rád přehled... Vím že ať to prolinkuju jakkoliv, tak za týden nevím jak to bylo

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se