Volná diskuze

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Kluci, to mi neříkejte, že tu nikdo nepoptává linkbuilding, psaní PR, správu webu, apod. Tolik se mi tahle práce zalíbila, až mi chybí :/ :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Aha já věděl že jsem ještě chtěl dneska někomu napsat, lord-SZ , Wladass-email :-) Dvě mouchy jednou ranou :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Já sem poptával likbuilding, je to pár dnů nazpět :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:
freezy máš to v tom topicu, v práci sem nestíhal :)


Jo jo, v klidu, já chtěl něco jiného :-) ta data počkaj, až si na to vzpomeneš tak to pošli.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
lord píše:
Kluci, to mi neříkejte, že tu nikdo nepoptává linkbuilding, psaní PR, správu webu, apod. Tolik se mi tahle práce zalíbila, až mi chybí :/ :)


Nebude to způsobeno také tím, že většinou každý chce nějaké solidní reference a bez nich nikomu nic nesvěří?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
alijosha píše:

Nebude to způsobeno také tím, že většinou každý chce nějaké solidní reference a bez nich nikomu nic nesvěří?


Ale tak jasný. Nevěřím však tomu, že sem chodí obyč člověk, co neumí ani do pěti napočítat a bude odpovídat na inzeráty ohledně PR, linkbuildingu, apod. Myslím, že tady mají všichni zkušenost s copywritingem a nejen s ním.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:

Nebude to způsobeno také tím, že většinou každý chce nějaké solidní reference a bez nich nikomu nic nesvěří?


Tak není problém si o ty reference napsat, i když nejlepší je, pokud jsou už v nabídce. Ono dobře napsanou nabídku, abys tady hledal mikroskopem, v každé chybí dost zásadních informací a člověk se tak musí neustále ptát na detaily.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
freez píše:

Tak není problém si o ty reference napsat, i když nejlepší je, pokud jsou už v nabídce. Ono dobře napsanou nabídku, abys tady hledal mikroskopem, v každé chybí dost zásadních informací a člověk se tak musí neustále ptát na detaily.


Naprostý souhlas.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Konkrétně se zakladatelem jsem 2 dny zpět řešil linkbuilding já - zatím jsem se nedohodli a důvod???
Chtěl paušální částku (nebudu říkat kolik, ale byly to jednotky tisíc Kč), ale když jsem se několikrát snažil zjistit, co za to dostanu, tak žádná kvatnitifikace nebo měřitelnost neexistovala. Slib "budu se tomu věnovat já (nebo moje přítelkyně)" mi nepřijde jako měřitelné.


Poučení - ještě si s LORDem napíšu (v pracovním týdnu), ale pokud není schopen říci - dodám za danou částku 50 odkazů pod články nebo něco jiného, tak to není měřitelné a není jasné co za své peníze dostanu - proto odemě takový člověk práci nedostane. Jediné co jsem se z nabídky dozvěděl, tak že dotyčný si chce z paušálního poplatku zaplatit polovinu zdravotního a sociálního, což mi je úplně ukradený :-)

Vážení, nedivte se, že někomu píšete a pak od Vás služby nikdo nevyužije - pokud mě jako objednateli a prakticky vašemu zaměstnavateli nic nenabídnete a chcete jen prachy, tak je nedostanete - nejsem natvrdlej idiot :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:

Tak není problém si o ty reference napsat, i když nejlepší je, pokud jsou už v nabídce. Ono dobře napsanou nabídku, abys tady hledal mikroskopem, v každé chybí dost zásadních informací a člověk se tak musí neustále ptát na detaily.


To máš naprostou pravdu, že 99 % nabídek je tu na bačkoru. Napsat si o reference alespoň u mě problém je, jelikož ztráta mého času, zbytečné psaní navíc a takto to může vnímat víc lidí a nejen já. Když něco nabízím, musím se umět prodat a ne čekat, že napíšu jednu nic neříkající větu a každý se přetrhne. Kliknu, nic nevidím, zavírám, zapomínám a na shledanou ;-).

Když půjdeš na pracovní pohovor s prázdným životopisem, zaměstnají tě snad? Myslíš, že z tebe budou páčit informace? :-D Já bych řekl, že nestihneš ani zavřít z venku ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo, tak já neříkám že nemáš pravdu, je to především o tom dobře napsat nabídku, já když to není kompletní, ale je to téma, které mě zrovna zaujme, tak napíšu, jinak ale ničevó.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
janKali píše:
Konkrétně se zakladatelem jsem 2 dny zpět řešil linkbuilding já - zatím jsem se nedohodli a důvod???


Poučení - ještě si s LORDem napíšu (v pracovním týdnu), ale pokud není schopen říci - dodám za danou částku 50 odkazů pod články nebo něco jiného, tak to není měřitelné a není jasné co za své peníze dostanu - proto odemě takový člověk práci nedostane. Jediné co jsem se z nabídky dozvěděl, tak že dotyčný si chce z paušálního poplatku zaplatit polovinu zdravotního a sociálního, což mi je úplně ukradený :-)

Vážení, nedivte se, že někomu píšete a pak od Vás služby nikdo nevyužije - pokud mě jako objednateli a prakticky vašemu zaměstnavateli nic nenabídnete a chcete jen prachy, tak je nedostanete - nejsem natvrdlej idiot :)


Nelze, než nereagovat. Já myslím, že ty z jednoho jednoduchýho linkbuildingu děláš hrozný hogo fogo. Odpověděl jsem tu na X inzerátu, všem ostatním stačila jednoduchá odpověď, takřka ta samá, co jsem napsal tobě. Dotyčným to stačilo. Mimo to pracuju pro společnost, kde mám za promo cca 8 tisíc. Nikdo se mě neptal na to, kolik odkazů tam či onam dám, prostě udělej práci tak, jak jí nejlíp umíš a jak jsme se domluvili, ke konci měsíce mi pošli přehled a domluvíme se. A světe div, se funguje to. Takže natvrdlej idiot určitě nejsi, ale v podstatě ti ani o nic nešlo. Ke konci měsíce bys dostal přehled, viděl bys stručně co kam šlo a napsal bys mi, jo, jsem spokojený, tady máš odměnu. Na závěr bych chtěl říct, že když chceš něco řešit, řeš to SZ a ne mezi ostatními.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
lord píše:
Nelze, než nereagovat. Já myslím, že ty z jednoho jednoduchýho linkbuildingu děláš hrozný hogo fogo. Odpověděl jsem tu na X inzerátu, všem ostatním stačila jednoduchá odpověď, takřka ta samá, co jsem napsal tobě. Dotyčným to stačilo. Mimo to pracuju pro společnost, kde mám za promo cca 8 tisíc. Nikdo se mě neptal na to, kolik odkazů tam či onam dám, prostě udělej práci tak, jak jí nejlíp umíš a jak jsme se domluvili, ke konci měsíce mi pošli přehled a domluvíme se. A světe div, se funguje to. Takže natvrdlej idiot určitě nejsi, ale v podstatě ti ani o nic nešlo. Ke konci měsíce bys dostal přehled, viděl bys stručně co kam šlo a napsal bys mi, jo, jsem spokojený, tady máš odměnu. Na závěr bych chtěl říct, že když chceš něco řešit, řeš to SZ a ne mezi ostatními.


Podle tebe hogo fogo, podle mě jen mám rád dohody, kde je jasno předem. Chceš po mě paušální částku, za kterou dodáš "něco" a na konci se chceš dohodnout... Já to chci vědět předem. Tak řekni 20 Kč za odkaz u článku, 10 Kč za odkaz ve foru atd... Ale ne, ty mi napíšeš, že to bude delat tvoje přítelkyně, nebo možná ty a chceš si tím uhradit alespoň polovinu zdravotního a sociálního...
Pokud ti někdo dá 8 tisíc jen tak, že mu na konci měsíce něco možná dodáš, tak ok, já to ti nedám. Dal bych ti klidně 20, ale musel by si říci za co... To neumíš. Já chci jen vědět co za svoje peníze dostanu - moje projekty rostou ne proto, že bych platil kde komu za kde co, ale proto, že umím řídit finanční tok a umím za vydané peníze dostat co chci... Ty nevíš co nabízíš a proto u mě nemáš šanci...

V SZ jsme si myslím vyřešili jasně, že neumíš říci, co za peníze dostanu a proto odmítám dále se tímto zabývat a ztrácet čas. Veřejně jsem uvedl obecné informace, jak reaguješ a co nabízíš (teda spíš nenabízíš) a dokud nepochopíš, jak se máš jako nabízející chovat, tak prosím nebreč, že ti nikdo nedá zakázku...

Tohle může být i dobrý příklad pro ostatní, aby pochopili, co je u nabízení potřeba a co ti co platí chtějí!

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
janKali píše:

Podle tebe hogo fogo, podle mě jen mám rád dohody, kde je jasno předem. Chceš po mě paušální částku, za kterou dodáš "něco" a na konci se chceš dohodnout... Já to chci vědět předem. Tak řekni 20 Kč za odkaz u článku, 10 Kč za odkaz ve foru atd... Ale ne, ty mi napíšeš, že to bude delat tvoje přítelkyně, nebo možná ty a chceš si tím uhradit alespoň polovinu zdravotního a sociálního...
Pokud ti někdo 8 tisíc jen tak, že mu na konci měsíce něco možná dodáš, tak ok, já to ti nedám. Já chci vědět co za svoje peníze dostanu - moje projekty rostou ne proto, že bych platil kde komu za kde co, ale proto, že umím řídit finanční tok a umím za vydané peníze dostat co chci... Ty nevíš co nabízíš a proto u mě nemáš šanci...

V SZ jsme si mylsím vyřešili jasně, že neumíš říci, co za peníze dostanu a proto odmítám dále se tímto zabývat. Veřejně jsem uvedl obecné informace, jak reaguješ a co nabízíš (teda spíš nenabízíš) a dokud nepochopíš, jak se máš jako nabízející chovat, tak prosím nebreč, že ti nikdo nedá zakázku...


V pořádku, nemá cenu se o tom s tebou dál bavit. Řikám, s někým je snadné se domluvit, s jiným zase ne. Mimochodem, pokud jsi dobře článek četl, tak nebrečím, že mi nikdo zakázku nedá, protože jediný negativum bylo zatím z tvé strany. Tímto je toto téma pro mě uzavřené a ani já už nemám zájem s tebou jakkoliv spolupracovat. Měj se.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Linkbuildeři jsou nedostatkové "zboží". Právě teď někoho sháním a žádná odezva. Všichni nabízí jenom katalogy a PR články, nic jiného.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já bych to doplnil, že kvalitní linkbuildeři jsou nedostatkové zboží... Jinak jich není zas tak málo...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se