Volná diskuze

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Víte, že u nás v ČR je záhada, která zatím nebyla objasněna?
Oproti podobným fórum ve světě kde se každý baví k věci a všichni mají zájem se společně něco dozvědět a vyměnit si zkušenosti se u nás Čechách odbíhá od tématu, plácají se voloviny, případně se chytračí s naučenými a omletými frázemi typu „pište weby pro lidi“ atp. Ale hlavně se mastí ego to je to hlavní:)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jak jen odpovědět, abych neodbočil od témutu :-)

Prostě jiná mentalita lidí... Např. v západní Evropě nejsou všichni tak zívislí na internetu - nemusí mít free wi-fi v každém hotelu nebo kavárně. Třeba v Německu sehnat hotel v free připojením je trochu umění - i velké hotely mají internet jen u recepce a to za 5 EUR... Tady se lidi na netu nudí a pak se děje tohle. Vůbec bych ČR a jiné státy nesrovnával, protože to nejde.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mimochodem - trochu k tématu...jaká fora podobná WD nebo WT znáte v Německu a Rakousku? Nicmoc jsem nenašel...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali píše:
Jak jen odpovědět, abych neodbočil od témutu :-)

Prostě jiná mentalita lidí... Např. v západní Evropě nejsou všichni tak zívislí na internetu - nemusí mít free wi-fi v každém hotelu nebo kavárně. Třeba v Německu sehnat hotel v free připojením je trochu umění - i velké hotely mají internet jen u recepce a to za 5 EUR... Tady se lidi na netu nudí a pak se děje tohle. Vůbec bych ČR a jiné státy nesrovnával, protože to nejde.



to je věcí názoru. podle průzkumů si například většina lidi v Americe dovede představit život bez televize, ale né bez internetu. Já bych řekl,že za chvilku stejně všichni skončíme podobně jak lidé ve filmu Náhradníci :-D

-- 29. 11. 2012 10:37 --

wico píše:
Víte, že u nás v ČR je záhada, která zatím nebyla objasněna?
Oproti podobným fórum ve světě kde se každý baví k věci a všichni mají zájem se společně něco dozvědět a vyměnit si zkušenosti se u nás Čechách odbíhá od tématu, plácají se voloviny, případně se chytračí s naučenými a omletými frázemi typu „pište weby pro lidi“ atp. Ale hlavně se mastí ego to je to hlavní:)


EGO? co to je?...vim co je EKG a KGB :-D

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Kazdy kdo pise do diskuse slovo "ego" ma nejaky problem. Wico taky.

Kdyz nekdo pise blbost, muzete argumentovat nebo to ignorovat. V cem je problem?

A jinak s anonymitou to taky nic nema, protoze na idnes a podobnych webech spousta lidi prezentuje sve debilni nebo extermni nazory a nestydi se za to.
no cooking

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
tim píše:
Kazdy kdo pise do diskuse slovo "ego" ma nejaky problem. Wico taky.

Kdyz nekdo pise blbost, muzete argumentovat nebo to ignorovat. V cem je problem?

A jinak s anonymitou to taky nic nema, protoze na idnes a podobnych webech spousta lidi prezentuje sve debilni nebo extermni nazory a nestydi se za to.


Tak to vůbec nechápeš co pojem Ego vyjadřuje
Tímto, ....si každý mastí svoje ego nebylo myšleno nic špatného a proč taky jen si at si ho každý mastí třeba poptávka zdarma vede :D
Zajímá mě proč si myslíš, že každý kdo napíše slovo ego má nějaký problém?
Podle mého bude spíš zádrhel tam kde si ho nemastí to ego:) když už to takto podáváš

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
wico píše:
Tak to vůbec nechápeš co pojem Ego vyjadřuje


Vyjadruje to, ze kazdy kdo pouziva termin "masti ego", by potreboval sam psychonalytika.

wico píše:
Ttřeba poptávka zdarma vede


Tak kdyz je poptavka zdarma.

Je to opticky klam. Je tady tak malo lidi, ze poptavku vidis casto.

wico píše:
Podle mého bude spíš zádrhel tam kde si ho nemastí to ego:) když už to takto podáváš


To uz zni lip.
no cooking

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
:D kokotiny kokotiny a zase kokotiny

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Daze80 píše:
kokotiny kokotiny a zase kokotiny


Skoda ze to MUSIS cist.
no cooking

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
Wico, plně souhlasím !

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pánové, to měla být "řečnická" otázka - na tu se neodpovídá. Smozřejmě vim co je EGO, psychologie je moje hobby :-D

-- 29. 11. 2012 14:47 --

tim píše:
Kazdy kdo pise do diskuse slovo "ego" ma nejaky problem. Wico taky.

Kdyz nekdo pise blbost, muzete argumentovat nebo to ignorovat. V cem je problem?

A jinak s anonymitou to taky nic nema, protoze na idnes a podobnych webech spousta lidi prezentuje sve debilni nebo extermni nazory a nestydi se za to.


Ego a alter ego je normální psychologický pojem. problém má spíš ten, kdo máalter ego výrazně jinde než ego :-D

-- 29. 11. 2012 14:50 --

wico píše:

Tak to vůbec nechápeš co pojem Ego vyjadřuje
Tímto, ....si každý mastí svoje ego nebylo myšleno nic špatného a proč taky jen si at si ho každý mastí třeba poptávka zdarma vede :D
Zajímá mě proč si myslíš, že každý kdo napíše slovo ego má nějaký problém?
Podle mého bude spíš zádrhel tam kde si ho nemastí to ego:) když už to takto podáváš


..teda denska jsem si namastil věcí :-D . Nemyslim, že jsou ambice něco špatnýho. Já sám mám rád chytré (neplést si za chytrácké) a ambiciózní lidi.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se