Domény

Pepan
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 06.01.2011
Zdravím,
dnes jsem si všimnul, že Wedos nabízí domény za 145 Kč. Jaká je na doménách marže, že si mohou dovolit takové ceny? Asi 2 roky jsem registroval domény u Subregu, ale z finančního hlediska začnu brzy domény kupovat u Wedosu.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Wedos je dal do akce pod nakupkou ... CZ NIC zlevnuje na 140 od 1.2 a my na subregu taktez od 1.2 upravime ceny .CZ domen ... na jakou vysi zatim neprozradime.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Ano, my máme akci. Dali jsme již ceny platné od února.

V každém případě u domén je zcela jedno kde ji máte zaregistrovanou, protože je to prakticky vždy totéž. Liší se to jen administrací nebo nabídkou doplňkových služeb. Takže u domény jde prakticky ve většině případů jen a jen o cenu. Pravidla pro registrátory jsou stejná a tak podmínky jsou stejné pro všechny.
Nemá tedy smysl za domény utrácet víc než je nutné :-) a proto 11 z 10 vlastníků domén nakupuje tam kde to je nejlevnější :-) .

Jiná situace je u DNS (tam jsou rozdíly třeba v tom, že někdo má 2 a někdo 3 DNS servery a každý v jiné lokalitě). DNS je tedy důležitější.
Další služby jako webhosting nebo VPS nebo dedikované servery jsou ještě odlišnější a náročnější na správné rozhodnutí - kam se svěřit se svou službou.

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Našel jsem u Wedosu slevu 10% pro fanoušky na facebooku, vztahuje se tato sleva i na domény?

Pepan
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 06.01.2011
gransy píše:
Wedos je dal do akce pod nakupkou ... CZ NIC zlevnuje na 140 od 1.2 a my na subregu taktez od 1.2 upravime ceny .CZ domen ... na jakou vysi zatim neprozradime.


Do té doby se vyplatí domény registrovat u Wedosu a přesouvat je následně k Subregu nebo si zvyknout na rozhraní Wedosu.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Cody21 píše:
Našel jsem u Wedosu slevu 10% pro fanoušky na facebooku, vztahuje se tato sleva i na domény?


Sleva je jen na webhosting. Do budoucna budou slevy i na další služby.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se