Volná diskuze

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Máte někdo zkušenosti, popř. jaké?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ten web funguje už hodně dlouho. Zkušenosti nemám a některé nabídky mi za cenu 100-150 Kč nepřipadají moc reálné (některé mě teda silně pobavily :-D) ... ale mám rád originalitu a to tenhle web jistě má.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Podle mě je ten web dost mrtvej, ale stejně jako P-Z.cz mě tam pobavili některé poptávky. Přímou zkušenost nemám, protože bych se do toho jak na mě působí ani nepustil.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Při pohledu na dnešní politickou komedii by byl možná úspěšnějším projektem stavkomat.cz - přehled a průvodce stávkama :-D

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Poptavka-zdarma.cz píše:
... ale mám rád originalitu a to tenhle web jistě má.


Originalitu? Je to koupený script za 99$ :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jetel Inkarnát –  druh jetelu z čeledi bobovitých 

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pebro: originalita v myšlence, ne technice...jednou jsem viděl v tv pořad o mladým klukovi, který měl stránky tušim názvem něco jako 1000000000.com a prodával tam billboard rozdělený do čtverečku. Ty ses mohl stát sponzorem libovolného místa. A on si skutečně tímhle vydělal 1mil. dolaru. Uplná kravina.

Nebo jiný frajer, co si směnným obchodem (začínal s obyčejným špendlíkem) a postupným navyšovaním hodnoty směněných věcí přišel až na barák.

tak už jsem našel přímo odkaz a diskuzi http://webtrh.cz/147792-milionovy-napad

a detailní článek zde http://www.podnikatel.cz/clanky/10-blaz ... miliony-1/

dallibor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 02.01.2013
Stovkomat jsem doposud neznal. Kouknul jsem se a je to teda pěkný blbost :D kdo si tam může co koupit???
EON plyn nabízí pro rok 2013 příznivou cenu.

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
dallibor píše:
Stovkomat jsem doposud neznal. Kouknul jsem se a je to teda pěkný blbost :D kdo si tam může co koupit???

Tak třeba na originále (fiverr.com) se občas dají najít zajímavé věci za fajn ceny. Různé kresby, natočení videa, atd. Prostě blbosti, ale kupce to jistě najde. Ale česká verze je mizerná, bohužel.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se