Volná diskuze

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ahoj, mám sice svých pár typů, ale jaké oblasti jsou podle vás na internetu z komerčního hlediska zajímavá?

Myslím tím oblasti jako:
- parfémy
- půjčky
....


Přispějete s nějakou zajímavou oblastí do sbírky?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Zajeď si na sklik, tam do sekce nástroje/návrh klíčových slov a začni zkoumat. Je tam hladnost slova v průměru za měsíc a průměrná cena za proklik. Co mě třeba zaujalo byla cena za novostaveb praha

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Díky za radu, ale to na co se inzeruje v sKliku nemusí být dlouhodobé téma - měl jsem na mysli, co zde lidi považují do dobré komerční témata dlouhodobě...

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
myslíš si že třeba novostavby nebudou dlouhodobé téma, ubytování atd... dle mě ano. Já teď neříkam že novostavby jsou super nápad, přeci jen není tolik hledáno. Ale ta cena mě zaujala. O tématičnost by jsem se bál třeba u jednotlivých značek. Nokie už není takové terno jak bývala třeba před 5 lety atp ...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak vysoká cena u staveb (ještě k tomu novostaveb v Praze) bude asi dost velká - důvod je prostý - prodá-li developer byt, vydělá na něm +- statisíce Kč a proto za proklik může dát třeba 100 Kč, což prodejce hrníčků, který má na kusu 10 Kč udělat nemůže... Ale díky.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
myslím si, že auto moto je z mého pohledu docela dost komerční. Auta se budou prodávat furt, o ojetinách nemluvě.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
cestování, půjčky, bydlení, děti- nikdy neumírající témata

A nesmíme zapomínat na boty, že? :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Porozmýšlaj nad tým, čo bežne kupuješ a z akej oblasti dané veci sú, ideálne je vyhnúť sa sezónnym trendom. Ako píše Miskin, overená klasika: "půjčky, bydlení, léky (farmácie), šperky...atď.". " Cestování" je z komerčného hľadiska zaujímavé, ale je to sezónny trend..

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marek L. píše:
Cestování" je z komerčného hľadiska zaujímavé, ale je to sezónny trend..


Jak se to vezme, jaro-poznávačky a exotika, léto-moře a ubytování, podzim-poznávačky a ubytování, zima- lyže a exotika plus permanentně letenky, mapy, průvodci, atd. Pokud se to dobře zkombinuje, není to sezónní téma.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
To je taková moc všeobecná otázka
Za mě:

MFA a poloprojekty klasika co už tady je napsáno

Pokud by jsem měl peníze, nebyl lempl a uměl něco udělat pořádně, kvalitně a s výhledem do budoucnosti tak jdu jednoznačně do specializovaného portálu na investice (zlato, akcie atd.)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se