Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar. Dneska jsem úplně náhodou (původně jsem slednoval jiný výraz) narazil na klíčové spojení, u něhož vzrůstá vyhledávanost. co si o tom myslíte? dá se nějak manipulovat s vyhledávaností klíčového výrazu? existují různé "vyčurané" prográmky na zvýšení návštěvnosti webu (já osobně je nevužívám, protoiže je mi jasné, že vyhledávače za to budou penalizovat). Jedná se o marketingový tah nebo přirozený trend?
trojslovné spojení:
Obrázek
dvojslovné spojení:
Obrázek


(jako na burze na Wallstreet) :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Bez znalosti toho KW ti to někdo těžko řekne, ale sezonních KW jsou tisíce, takže ano je to možné. pokud je to nějaký specifický produkt, kolikrát stačí jedno promo v pořadu Rady ptáka Votvíráka, aneb teleshoping po našem a je to tu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: právě že je zárážející, že se nejedná o sezoni vec..mozna zapusobila reklama v televizi. nevim...protoze mam na obmeny klicoveho vyrazu zalusk ja, tak nebuddu presny klicovy vyraz pochopitelne zverejnovat :-)...jde mi jen o nazor...podle křivek lze očekávat, že tendence vzrůstu by mohla pokračovat (výkyvy dolu jsou samozřejmě Pá-Ne, kdy je obchod nejnižší)

Určitě každý z Vás podnikáte v určitém oboru a podobné statistiky si děláte. Porovnejte Vaše produkty s křivkama na obrázku.

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
1. a 2. graf vypadá až příliš podezřele, 3. a 4. už docela zajímavě. Třeba byla na něco akce, tak lidi hledaj recenze či tak..

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
hele ja říkal že to bude akce :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
ok, jsem to nezamaskoval pořádně...jste hrozný šťouralové :-D

classic: no prave, stacilo zadat "akce" a vylezou ti penumatiky a sodasteram

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
nene, to je profi deformace z mýho blogu kterej je jenom vo akcích
www.realitaslev.cz

jinak mě pneu přijde lepší než sodastream..

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
classic: to už je jedno...už mám nakoupíno, vy háďata :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Snad sis nemyslel, že to nikdo před tebou ještě nezkoušel :-) I kdybys to řekl hned, určitě bys nakoupil stejně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: tak proc si to nikdo neregistruje? 250 lidi denne je malo?

Jsem dneska nakoupil další 3 domeny....a to už jsem si řekl, že nic kupovat nebudu. To už je pomalu nějaká manie :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Protože většina už pochopila, že na to aby udělali web o soda stream nepotřebují doménu kde bude název soda stream, proto :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: to jsem čekal, že napíšeš...ale podívej se co ti vyleze na Seznamu na KW "akce pneu"

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
freez: tak proc si to nikdo neregistruje? 250 lidi denne je malo?

Jsem dneska nakoupil další 3 domeny....a to už jsem si řekl, že nic kupovat nebudu. To už je pomalu nějaká manie :-D

Protože http://isdv.upv.cz/portal/pls/portal/portlets.ozs.frm a do pole Znění ochranné známky zadej sodas%

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
freez: to jsem čekal, že napíšeš...ale podívej se co ti vyleze na Seznamu na KW "akce pneu"


No vylezou mi weby které jsou o pneumatikách a jsou na doménách v kterých je nějak obsaženo slovo pneu, a? Když je množství hledání nižší, než měřitelné nijak mě to neohromuje.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Dolphi. tak to už možná argument je...koupil jsem na Sodatream jednu domenu. tak uvidime :-)

-- 01. 12. 2012 22:19 --

freez: ok, tak mám teda weby nahoře, protože jsem dobrej :-)))

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak už je mi to jasné, reklama na Sodastream běží v TV :-) a jsme doma.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se