Volná diskuze

georgejc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 02.01.2012
Chtěl bych se zeptat provozovatelů tohoto druhu MFA jak si vedou, zejména když na googlu
jsou zobrazovány na prvních stranách velké fin. instituce, hlavně banky a nebank. instituce.
Jak tedy v současné době získáváte návštěvnost? Díky za odpověď.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nájdi si menej konkurenčný longtail a pokús sa web pretlačiť...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Velmi záleží, co si od toho slibuješ za výdělky a zda jsi líný nebo ochotný máknout
Někomu stačí 30/50 lidí denně a 3/5 kliky na reklamu x 20 šikovně pro linkovaných MFA webů.
K tomu pár přehledných nepřeplácaných affil webů a je to.
Na návštěvnosti musíš tvrdě dlouhodobě makat nestačí jen koupit 100 článků a čekat zda náhodou někdo klikne Jak napsal Marek L hledat slovní spojení, linkovat, inzerovat kde to jde, sbírat emaily, přemýšlet..:)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Minulý měsíc byly žně. MFA, které mají obsah jen, aby zaplatily doménu, na ní vydělaly za 7 - 14 dní.
Půjčky ti vydělají i na 3slovná spojení. Zajímavé je i regionální cílení.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Drago píše:
Minulý měsíc byly žně. MFA, které mají obsah jen, aby zaplatily doménu, na ní vydělaly za 7 - 14 dní.
Půjčky ti vydělají i na 3slovná spojení. Zajímavé je i regionální cílení.


No ještě aby ne, když trolů co si na vánoce půjčují je stále velké množství.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
freez píše:
No ještě aby ne, když trolů co si na vánoce půjčují je stále velké množství.


Přitom paradoxem je, že 90% textů je postaveno na tom nepůjčujte si {keyword}. V tom mají PPC výhodu, že lidi chcete ze stránky dostat co nejdřív.

tonye36
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 2
Registrace: 30.01.2012
Někdy mi to připadá, že většina našich spoluobčanů jsou zabednění tupci. Mám z minula pár MFA, které se za ty roky co se o ně moc nestarám, beznadějně propadly na většinu konkurenčních klíčových slov. Nicméně na long tail občas někdo přijde a hádejte co udělá po přečtení takovéhleho článku: http://www.bezpujcky.cz/naprosto-bezpecna-pujcka ?

Ano správně, jde a uzavře si půjčku a mě tak pošle nějakou tu stokorunu :-) Já je varuju, ale kdo chce kam, pomozme mu tam :-)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
georgejc: pro tebe a ostatní .... na velké firmy se vykašli. mám pár webu na KW (ale jedu na to jen malé půjčky), co si vedou fakt dobře. nicméně, pokud pojedeš zisky z affilu a PPC, tak je to tak max. na přilepšenou....pokud budeš mít úspěšný web, tak dej vědět - za kontakty ti zaplatím víc (zisk přímo z obchodníků, ne drobné z překupníků). Pokud nemáš web na KW min. na 1-2.straně, tak doporučuju max. tak PPC

Drago: celkem by mě zajímalo, co jsou u tebe ty "žně" ?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se