Volná diskuze

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
Ahoj, jakou zvolit internetovou reklamu na své stránky ?

Jakou používáte nejčastěji internetovou reklamu na svých stránkách ?

Dostal jsem totiž ban od adsense na všechny weby. Prý porušení podmínek a klikání na vlastní reklamu, což je blbost.

A tak nevím jakou reklamu zvolit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Záleží, co máš za weby, takhle se jednoznačně odpovědět nedá, ale pokud si měl Adsense, tak by alternativa mohl být Sklik.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
Sklik je taková almužna, a cílení je ze 70% špatné. Takže potom skoro nikdo nekliká.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Daze80 píše:
Sklik je taková almužna, a cílení je ze 70% špatné. Takže potom skoro nikdo nekliká.


Napiš co máš za web, jinak ti nikdo nedokáže poradit. On ten Sklik není zas taková almužna, stačí si s ním pohrát.

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
stavebni-bazar.eu
army-burza.eu

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Draze80: No, Sklik není špatnej, někdy trvá i trochu dýl, než se tam začnou načítat relevantní reklamy, než to projde jejich Bot a než se reklamy přizpůsobí (aspoň co jsem to dřív zkoušel, spíš používám AdSense). Ale je taky potřeba mít na těch webech nějaký obsah, co tak na to koukám, tak tam skoro žádné inzeráty nevidím, takže bych se ani moc nedivil.

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
Fit: Ok, tak já to tam zaplním sklikem a uvidím po půl roce. Díky

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
sklik je dobrej když AdS. nejde
a na heurece něco namají ke stavbě díval jsi se
ještě jsem ti našel totok affil zavolej jim a uvidíš doplnit to tím
Kód: Vybrat vše
http://www.stavbaonline.cz/provizni-system-affiliate.html

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
Paráda, díky Wico. Myslím že affil bude lepší.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No, vzhledem k tvému obsahu neobsahu na stránkách nebude žádná velká spása u tebe ani ten affil ;-). Nejprve bych zapracoval trochu na webu, aby tam někdo chodil a žilo to tam a až pak nějakou reklamu. Popravdě se ani nedivím, že Google dal banána (u Skliku by to nemuselo být jiné).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
alijosha píše:
No, vzhledem k tvému obsahu neobsahu na stránkách nebude žádná velká spása u tebe ani ten affil ;-). Nejprve bych zapracoval trochu na webu, aby tam někdo chodil a žilo to tam a až pak nějakou reklamu. Popravdě se ani nedivím, že Google dal banána (u Skliku by to nemuselo být jiné).


alijosha: To je právě to, v čem nevím co a jak dál. Nevím co zlepšit na webu, zda přidat či zaplatit nějaké články apod.
Nebo zda myslíš po grafické stránce.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak já myslel hlavně po obsahové stránce, jelikož to tvým webům značně chybí. Řešením by mohlo být třeba weby rozšířit o tématické magazíny, kde by byli nějaké ty rady, nápady atd.. Samovolně se ti to nikdy nerozjede, tomu věř, jelikož podobných webů je hooodně. Jestli si myslel zaplatit si nějaké PR články, tak na ty se vybodni a spíš investuj do nějaké možnosti, jako jsem nastínil.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
alijosha píše:
Tak já myslel hlavně po obsahové stránce, jelikož to tvým webům značně chybí. Řešením by mohlo být třeba weby rozšířit o tématické magazíny, kde by byli nějaké ty rady, nápady atd.. Samovolně se ti to nikdy nerozjede, tomu věř, jelikož podobných webů je hooodně. Jestli si myslel zaplatit si nějaké PR články, tak na ty se vybodni a spíš investuj do nějaké možnosti, jako jsem nastínil.


Mockrát ti děkuji za rady.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Není zač, jinak ještě rada, když ti něco od kohokoliv pomůže, tak se nemusíš bát kliknout i na takové to znaménko + ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
alijosha píše:
Není zač, jinak ještě rada, když ti něco od kohokoliv pomůže, tak se nemusíš bát kliknout i na takové to znaménko + ;-)


Pardón :-) tak to se omlouvám. Jsem to ale... Hned napravím.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Možností reklamy na webu je spousty. Může se jednat i o PR články (tím myslím články na objednávku, nikoliv žrádlo pro vyhledávače), nebo zkusit různé reklamní systémy a nabízet prodej reklamních ploch na svém webu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je sice pravda, ale nejprve mu tam musí někdo chodit a mít nějaký obsah, což není ani jedno Oto.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se