Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ja jich mam asi 20-25. Neni dulezity mnozstvi, ale kvalita ;-)

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Ja mám zatiaľ štyri. Ale čoskoro mi pribudnú ďalšie 2.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Když jsme u těch expirovaných domén, jak to vlastně probíhá takový odchyt?

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
expirovany genericky domeny po peclive filtraci stojej porad za to .)

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
mám jich přespříliš a tak jsem se dokopal napsat nějakou nabídku, tak jestli máte zájem o nějaké další, můžete mrknout sem

dalsi-nabidky/toho-fakt-dost-prodeji-pokud-neni-uvedeno-jinak-t4711.html

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
já mám kolem 30. Né všechny využívám, stále to mám na TODO listu a nic. Ale pomaličku se to zpracovává:)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Já kupuju domény jen pro projekty, takže momentálně 9 a plánuju další 2. Něco .cz, něco .com, jedna guyana :D Jak už bylo psáno, důležitá je kvalita. 10 slušných domén je lepší jak 150 domén typu super-pujcky-levne.info a podobné nesmysly.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
mě by zajímalo, co má za smysl koupit domenu třeba q1.cz :))

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dvouznakové domény mají spoustu výhod, pokud jsou to správně zvolené dva znaky, je to hodně ceněná doména, podívej se například na h1.cz.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
freez píše:
Dvouznakové domény mají spoustu výhod, pokud jsou to správně zvolené dva znaky, je to hodně ceněná doména, podívej se například na h1.cz.


Dobře, ale podle čeho se dvouznakové domeny vybírají. Čekal bych, že při výběru domeny se člověk zaměří na to, jak moc je dané slovo nebo spojení vyhledáváno. Tak to aspoň dělám já.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to právě u dvouznakovek moc neplatí. U nich je to o použitelnosti zkratky, zapamatovatelnosti a dalších věcech.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Dvouznakové domény se kupují například kvůli stáří domény, čím starší je doména, tím má větší autoritu. Samozřejmostí je zapamatovatelnost domény a i emaily na těchto doménách vypadají pěkně.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Nejdůležitější ale nebude "kolik", ale "jak úspěšné" máte weby. domeny jsem pomalu přestal kupovat, porotože už na ně nastčím vytvářet obsah. A k čemu doména, na které nic není?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jak se to vezme, jsou domény, které sami o sobě dělají měsíčně dost velké peníze, já takové tedy nevlastním, ale pokud někdo má dobrou doménu a parkuje jí, tak je ta doména úspěšná i bez webu. Jinak ale máš pravdu, že jde o to, aby na doméně byl obsah, který majiteli vydělá a web tak bude úspěšný.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
poptavka-zdarma.cz: Presne jak pise freez ... je spousta domen co vydelavaji parkingem ... pak nemusis resit obsah.

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
Asi tak +- 1500, pár .cz, pár národních, zbytek .com a .net. Snažím se chytat zajímavé domény s trafficem.

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
basti píše:
Já kupuju domény jen pro projekty, takže momentálně 9 a plánuju další 2. Něco .cz, něco .com, jedna guyana :D Jak už bylo psáno, důležitá je kvalita. 10 slušných domén je lepší jak 150 domén typu super-pujcky-levne.info a podobné nesmysly.


tak kámoš na podobný vydělal asi půl mega. Takže sice je to nesmysl, ale zlatej nesmysl:)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
classic píše:

tak kámoš na podobný vydělal asi půl mega. Takže sice je to nesmysl, ale zlatej nesmysl:)


No to je ale o tom, co na ní měl, kdyby měl to samé na doméně xyzs.cz tak by to vydělal taky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Aktuálně mám něco kolem 15 domén. Nedržím zbytečné domény, které nevyužiji ani nemám v plánu je v nejbližší době využít.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se