PPC

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
Jednoznačne moje testy vždy som viac zarobil s adsense, ako s etargetom - etarget mi vyšiel mesačne na 20-30€ pričom každý den som mal cca 10 klikov. - 300klikov za mesiac 20-30€ cca čo je nič moc - 300klikov na GA - 70€ - možno práve ten KW ale ide o to že google má vatčšie ceny za klik ako etarget... kamoš však zarába s etargetom a ide mu to celkom dobré web o pôžičkách pričom google za taký KW dáva nad 0,50 - 1€ pričom ak máte denne cca 10 klikov je to 10€ x 30dní mesačne - 300€ čo je už pekné cca 200€ čistých. a to je len 1 webstránka ked ich máte 5-10 ? :D

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
abvireal píše:
... kamoš však zarába s etargetom a ide mu to celkom dobré web o pôžičkách pričom google za taký KW dáva nad 0,50 - 1€ pričom ak máte denne cca 10 klikov je to 10€ x 30dní mesačne - 300€ čo je už pekné cca 200€ čistých. a to je len 1 webstránka ked ich máte 5-10 ? :D


Ja tej vete nerozumiem, nech si precitam aj 20 razy. Najprv vravis, ze zaraba s eTargetom, potom spomenies AdSense a ich cenu za klik, prenasobis to poctom klikov za mesiac (maximalnou CPC) a nakoniec ti vyjde 200 EUR,-? Mohol by si mi to nejako vysvetlit?

A ten web je nejaka zlatanina alebo ma skutocne informacnu hodnotu? Takisto ma zaujala ta cena za klik, ktora mi celkom nejde do hlavy, pretoze moj znamy mal na rovnaku temu v ramci Adsense priemer za klik okolo 10 - 15c.

abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
Brozman píše:

Ja tej vete nerozumiem, nech si precitam aj 20 razy. Najprv vravis, ze zaraba s eTargetom, potom spomenies AdSense a ich cenu za klik, prenasobis to poctom klikov za mesiac (maximalnou CPC) a nakoniec ti vyjde 200 EUR,-? Mohol by si mi to nejako vysvetlit?

A ten web je nejaka zlatanina alebo ma skutocne informacnu hodnotu? Takisto ma zaujala ta cena za klik, ktora mi celkom nejde do hlavy, pretoze moj znamy mal na rovnaku temu v ramci Adsense priemer za klik okolo 10 - 15c.


Jasné zarobíš s GA cca 300€ a dostaneš 230-240€ na účet - DPH... asi tak :)

-- 05. 07. 2012 15:36 --

Neviem prečo ale GA ked máš napr 150€ mesačne a vyplatia mi cca 115€ neviem prečo..

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
aha takže zato ti vyplácajú menej to som nevedel.

kocka99
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 01.06.2018
Gonza píše:
Nemá. Adsense je jednička a záblesky eTargetu na tom nic nemění.


tak tak... Nemá cenu se moc pouštět do něčeho, co citelně pokulhává za alternativou. Jsou určité případy, kdy je to vhodné pro určitý niche, ale to už je lepší nechat na odbornících. Je tam dost úzká hranice mezi vyděláváním peněz a jejich vyhazováním.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
kocka99 píše:

tak tak... Nemá cenu se moc pouštět do něčeho, co citelně pokulhává za alternativou. Jsou určité případy, kdy je to vhodné pro určitý niche, ale to už je lepší nechat na odbornících. Je tam dost úzká hranice mezi vyděláváním peněz a jejich vyhazováním.
to vůbec nevypadá jako účet pro linkbuilding ;-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se